Другий місяць поспіль розмір середньої зарплати на Хмельниччині продовжує падіння

Головне управління статистики у Хмельницькій області другий місяць поспіль фіксує падіння середньої номінальної заробітної плати штатного працівника в економіці області.

Зокрема, у липні її розмір становив 7518 грн (мінус 223 грн порівняно з червнем), у серпні – 7353 грн (-165 грн).

Вище середнього рівня по області в серпні 2018р. була заробітна плата працівників державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (11910 грн), сфери фінансової та страхової діяльності (10247 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8484 грн), промисловості (8482 грн), транспортного, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (8467 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11033 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 54-70% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у серпні 2018р. порівняно з липнем 2018р. зменшилась на 2,7%, а проти серпня 2017 р. збільшилась на 13,4%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Зарплата офіційна падає, а неофіційна в тіні ось весь висновок, а хто настукає, то лишається роботи.

  2. А Лукомская говорит что у нас все супер! Врет значит? На нее это похоже!

  3. люди виїздять за кордон массово ось і іде падіння показника

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.