У Кам’янці-Подільському депутати призупинили роботу ПАТ «Гіпсовик», представники «Свободи» заявляють про тиск

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 2 жовтня вирішили призупинити діяльність ПАТ «Гіпсовик», повідомляє видання «Вдало».

Міський голова Михайло Сімашкевич повідомив у Фейсбук: «Питання номер один сьогоднішньої сесії – протест мешканців, які проживають поблизу “Гіпсовика”, з приводу щоденних викидів.

Враховуючи звернення городян, сьогодні сесією міської ради проголосували за доручення щодо призупинення роботи підприємства до моменту приведення у відповідність екологічного законодавства. Також дано завдання юридичному управлінню розробити відповідний алгоритм дій, а екологічній інспекції – перевірити стан повітря біля підприємства».

Натомість Ірина Шелепницька, представниця ВО «Свобода» в Кам’янці-Подільському, до якої належить і директор «Гіпсовика» Володимир Постовий, зазначила: «Депутати провладної більшості навіть не приховують того, що намагаються знищити підприємство з власних політичних антипатій. За приписом екологічної служби, підприємству надано термін до середини грудня для встановлення повітряних фільтрів та отримання дозволу на викиди».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Закрити Гіпсовик і крапка! Ще Цементний завод треба закрити. Нехай працівники йдуть магнітиками торгувати біля Ратуші.

  2. Сволоту начали давить?

  3. Сволота не раз по просьбе жителей добивалась закрытия предприятий. Теперь сами получают по клюву. Этот гипсовик вообще по без пределу украинскую землю осваивал. Взяли как паи в аренду, под ведение с\г работ, и начали вывозить собственность народа. Что тут говорить!!!

  4. У Нетішині сволотівці проти АЕС, як такої що може спричинити екологічну катастрофу, а у Кам’янці ж натомість хочуть щоб “Гіпсовик” і далі людей травив. Ніякої послідовності, лише власні бізнесінтереси.

    • оце то ти брехло. як Свобода може бути проти АЕС, якщо на АЕС працює голова міської організації Марчук

  5. в кам-под районі гіпсовик працює без договорів на землю люди неоформлені великі машини розбивають дороги але весь час керівник говорить що його душать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.