Використання державної мови в ефірі телеканалів Хмельниччини становить 100 %

Згідно моніторингу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення частка української мови на регіональних і супутникових українських телеканалах становить понад 75%, пише «Слово і Діло».

Відзначається, що в ефірі місцевих телеканалів частка української мови становить більше 60%.

Зокрема, найбільше державної мови можна почути в ефірах Волинських, Кіровоградських, Рівненських, Чернігівських, Черкаських та Хмельницьких телеканалів (фактичний обсяг використання державної мови становить 100%).

При цьому показник найменший в Одеській області (59%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Т.н. «питання української мови» (як і питання автокефальної української православної церки) піднімається тільки для політичних спекуляцій, зокрема: для конфронтації різних верств (в т.ч. – територіальних і соціальних) населення, для підняття рейтінга політичних корпорацій (ім же вже більше проголосити немає про що), для відволікання від справжніх проблем в державі та суспільстві, як то: тотальної корупції, здирництва та розкрадання створених багатьма поколіннями багатств, олігархізма, відсутності загальнонаціональної ідеї та мотивації, краху економіки та зубожіння населення, тощо. І, як наслідок, громадянська війна, до якої, майже як завжди в таких випадках, залучилися зовнішні сили, та розпад держави.
    Для «необізнаних»: В Швейцарії, країні з одним із найвищих рівнів життя у світі, яка визнанна однією із найкомфортнішіх для проживання, визначено 4 держаних мови: німецька, французька, італійська і ретророманська (також по кілька державних мов у таких високоцивілізованих країнах, як Норвегія, Фінляндія, Бельгія …). Крім вказаного у Швейцарії ще і конфедеративний державний устрій (а «наші» відмовляються навіть від федералізації, яку нам порадили наші «західні шефи» з метою умиротворення Донбасу та Луганщини).

  2. Досяшгення так досягнення.

  3. Это победа! Теперь бы что то толковое в самом деле сделали. От наличия украинского языка жить лучше не стало.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.