Прокуратура виявила розкрадання коштів на ремонті доріг у Красилівському і Теофіпольському районах

Старокостянтинівськв місцева прокуратура виявила факт привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття на території Красилівського та Теофіпольського районів.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, виконавцем вказаних робіт є один із суб’єктів господарювання, який у травні цього року взяв на себе зобов’язання провести роботи на суму понад 6,6 млн. грн. Вивченням стану фактичного виконання ремонтних робіт встановлено невідповідність їх обсягів задекларованим у кошторисній документації та актах виконаних робіт.

Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено близько 400 тис. грн.

За вказаними фактами місцевою прокуратурою розпочато 2 кримінальних провадження за ч.3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчим підрозділам Теофіпольського та Красилівського відділів поліції Головного управління Національної поліції в області.

Як писав НГП, 27 вересня правоохоронці провели обшуки у Службі автомобільних доріг Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Що за липа??? Хто ремонтував? З якого бюджету виділені кошти? От так пишемо що небудь, аби зробити з г…на пулю !!!!

  2. Маса пустої ін-фи. В по суті 0, де склад злочину. Писати- за ради писати.

  3. Облавтодор не робив перевірки в ході ремонту доріг, не дивився як клали асфальт підрядники, того й трясуть зараз їх перевірками.

  4. Перед виборами всілякі дива бувають. Поки в Теофіполі, як забитому районі. А потім може і до міських побратимів доберуться, як тринькають гроші на вітер.

  5. треба перевірити Камянечину тут крадуть роками.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.