Прокуратура взялася за відчуження землі в межах прибережної захисної смуги річки Дністер

Кам’янець-Подільська місцевапрокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неправомірного відчуження землі, розташованої  в межах прибережної захисної смуги річки Дністер за ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) ККУ.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, ще у 2011 році за результатами розгляду позову прокуратури Хмельницької області судом скасовано незаконне розпорядження голови Новоушицької райдержадміністрації, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення у приватну власність для ведення садівництва земельної ділянки площею 0,8 га.

Водночас, за позовом прокуратури визнано недійсним і державний акт на право власності на вказану земельну ділянку, виділену із земель сільськогосподарського призначення на території Вільховецької сільської ради Новоушицького району, оскільки фактично ділянка відноситься до земель водного фонду.

Утім, попре поінформованість органів Держгеокадастру про наявність зазначеного рішення, у липні минулого року посадовцями незаконно проведено державну реєстрацію права приватної власності на ділянку, яка розташована в межах прибережної захисної смуги річки Дністер.

Таким чином із державної власності протиправно вилучено ділянку водного фонду вартістю близько 200 тис. грн.

Також читайте публікацію “Пат елінгом. Пошук “лазєйок”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Весь Днестр застроенный и земли розданы в собстенность , понты для лохов , видимость работы

  2. Вони оскаржують надання землі тільки у тих власників, хто не дав відкату, а загалом роботи не початий край. Сергій правий на 100%.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.