Депутати не зуміли дати старт громадському обговоренню щодо зміни назви ХУУПу

Депутатам Хмельницької облради не вистачило голосів, аби включити до порядку денного сьогоднішньої позачергової сесії питання стосовно ініціювання громадського обговорення з присвоєння комунальному закладу “Хмельницький університет управління та права” імені першого голови Конституційного суду України, професора Леоніда Юзькова.

“За” проголосувало 38 депутатів при необхідному кворому у 43.

Як писав НГП, 12 липня ректор ХУУПу Олег Омельчук під час засідань комісій облради наголосив на важливості запуску в роботу громадського обговорення з присвоєння цьому закладу імені першого голови Конституційного суду України.

Довідково. Леонід Юзьков народився 28 січня 1938 року у селі Новоселиця Полонського району. 1 липня 1992 Верховна Рада України 259 голосами обрала Леоніда Юзькова першим Головою Конституційного суду України. Був членом Венеціанської комісії Ради Європи «Демократія через право». Очолював групу науковців, які розробили концепцію Основного Закону, пізніше — робочу групу з розроблення проекту нової Конституції України.

Помер 2 березня 1995 року. Похований у Києві на Байковому кладовищі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Афера Омельчука не пройшла. Так вже хотів вкотре стати ректором. А тут в законі про вищу освіту зробили обмеження обіймати керівну посаду лише впродовж 2 строків. Що ж робити, Олежику? Чудова ідея – під благим наміром увіковічнити пам’ять Леоніда Юзькова та перейменувати університет фактично була мета обнулити всі попередні перебування на посаді ректора. Назва університету ж друга, а значить і висувати свою кандидатуру можна. Але видно депутатам хтось таки пояснив Омельчукову задумку.

  • Хмельничанин, тобто Ви думаєте, що Омельчук домовився з головою КСУ, щоб той прислав лист в університет з проханням про перейменування навчального закладу? Адже цей процес саме з листа КСУ і було розпочато, а не з ініціативи ректора

   • Зверніть увагу, що це не лист-ініціатива голови КСУ, а звичайниц лист підтримки. Він прийшов на тривіальнупропозицію від Омельчука втілити цей намір. Але ж звичайно, що голова КСУ не буде вникати в підкилимкові ігри наперсточників регіонального масштабу.

 2. ректор хуупу вирішив піти шляхом путіна??? хууп завжди був прокомуністичий та за януковича і рашку 🙁 в них і зараз бувші работніки партапарату у руля (Чорний, Місінкевич, Савицький – обкомівські і комсомольські функціонери). переслідували студентів через майдани 1 і 2. от вони і хімічать з назвою вузу.

 3. колись хууп володів базою відпочинку в с.пирогівці, але потім її здали в довгострокову аренду. може так втіхую хочуть вивести цю базу і хтось її привласнить, бо ж арендодавця вже небуде. Кругом за хуупом тягнуться фінансові афери та корупція. а ще правовий вуз 🙁

  • ХУУП і зараз володіє базою відпочинку. Ви не плутайте оренду і передачу у власність. І студенти і викладачі можуть там відпочивати і відпочивають. Але якщо раніше там відпочивали в старих альтанках, накритих очеретом, то зараз можна відпочити в гарних будиночках з мангалом. Якось так

 4. На тлі того, що коїться в Україні та українському суспільстві, як то: тотальної ксенофобії і корупції, здирництва та розкрадання створених багатьма поколіннями багатств, олігархізму, правового нігілізму, краху економіки та зубожіння населення, відсутності загальнонаціональної ідеї та мотивації і через це громадянської війни, до якої, майже як завжди в таких випадках, залучилися зовнішні сили, та як наслідок, розпаду держави, в країні, в якій з 15 діючих реакторів АЕС, які на даний час більше ніж на 65 % забезпечують країну електроенергією, у 13 закінчився гарантійний термін безпечної експлуатації (Україна, це єдина країна у світі, де експлуатуюиться реактори АЕС з простроченим гарантійним терміном безпечної експлуатації), це сама НАГАЛЬНА і АРХІВАЖЛИВА ПРОБЛЕМА.
  І взагалі сучасні українські вузи зовсім ні «храми науки та освіти», а «підприємства» з викачування грошей з батьків тих чи тих, хто хоче мати «корочки», прицьому немаючи ні відповідних початкових знаннь, ні морального підгрунття. Нащо нам стільки людей з «вищою» освітою? Їм же працювати не має / не буде де, і «базар» вже зовсім не той. Та і необхідних знаннь і виховання вони у цих ВНЗ не отримують (усе ж за гроші).

 5. В.В.Путенко проти омельчука і чорного з хуупу

 6. Олуйко буде просто перти! Мало накрав! Мало!

 7. хай виберуть іншого ректора (головне не юриста з хуупу, краще взагалі не з хуупу) тоді і поговоримо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.