Вихованці школи-інтернат “Славутинка” провели флешмоб проти закриття початкових класів

У День Конституції, 28 червня виховаці кам’янець-подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» спільно зі своїми батьками і педагогами провели флешмоб проти закриття початкових класів.

На сторінці фейсбук-спільноти “Збережіть початку школу “Славутинка” розміщено ряд світлин з мирної ходи, учасники якої пройшлися вулицями Кам’янця-Подільського. Вони тримали плакати з написами “Кожен має право на освіту”, “Закон на боці “Славутинки”, “Славутинка” – це наш рідний дім”.

Як писав НГП, на черговій сесії Хмельницької облради 52 із 64 депутатів проголосували за ліквідацію початкових класів Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».. Після цього рішення сесії 210 учнів 1-4 класів втратили право на освіту.

Пізніше депутати облради розпочали збір підписів з метою скликати позачергову сесію для розгляду “освітнього” питання.

Більше на цю тему читайте публікацію “Ефект “правки” Гладуняка

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. А чому Гладуняка із його гоп-компанією не запросили? Чи йому з-під Бучі далеченько до Кам’янця добиратись?

  2. Плохо когда взрослые дяди и тёти используют детей в своих играх.

  3. Подейкують що під час затримання Харкавого на хабарі, мали і затримати Гладуняка, так як були зафіксовані розмови з між ними, з приводу отримання і розподілу коштів від директора школи, але Гладуняк порішав за себе, а тепер мстить. Ось так.

  4. Пан Гладуняк реально боїться. От і намагається будь-якими засобами нашкодити іншим. Але забуває , що справедливість переможе.

  5. Корупція – це онкологія влади, Гладуняк-найбільша пухлина в організмі облради. Своїми колуарним нашіптуваннями він вміло натякає -“сядєм всє!” “всє” розуміють і тремтять ,не маючи змоги визначить хто кого вб’є перешим – пухлина організм, чи організм пухлину

  6. Мены за 20 років ніхто нычого не зробив, а нині і подавно ніхто нічого не зробить. Всюди – свої! Зі мною – команда!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.