Нарубали дров – депутати Хмельницької облради збирають підписи на позачергову сесію

Депутати Хмельницької облради збирають підписи, щоб відновити статус-кво для Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».

У розпорядження НГП потрапив документ із 32 підписами обранців, які просять голову ради терміново скликати позачергову сесію.

Річ утім, що на черговій сесії 14 червня 52 із 64 депутатів проголосували за ліквідацію початкових класів навчального закладу. Після цього рішення сесії 210 учнів 1-4 класів «Славутинки» втратили право на освіту. Тепер їх необхідно розкинути між іншими навчальними закладами Кам’янця-Подільського або сільських шкіл району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Школа має бути збережена без всіляких “розкидань”! Діти не худоба!Великий комбінатор і сірий кардинал ради Гладуняк користується моментом і, якоби “законими”важелями, аби помститися директору школи за гучну минулорічну справу Харкавого, де він, поки умовно, проходить свідком. За наявності антикорупційного суду ми сьогодні були б свідками ще гучнішої справи Гладуняка. Якщо дане рішення ради буде зреалізоване то це не питання ліквідації молодшої школи, це питання ліквідації всього навчального закладу. Тому депутатам потрібно задуматись, чи вартує їхня політична репутація співучасті до корупційної складової в діяльності їхнього колеги і “ходянням по НАБУ”(с)

 2. обласна рада гонить, рішення прийняли, а тепер побачили, що натупили

 3. А Я ДУМАВ, ЩО ХОЧ ПОЛОВИНУ ДЕПУТАТІВ ОБЛРАДИ СКЛАДАЮТЬ ЛЮДИ З НОРМАЛЬНИМ МИСЛЕННЯМ. А ВИЯВИЛОСЬ, ЩО СЕРЕД НИХ АЖ 51БЕЗМОЗГИХ. ТАК ПОСТУПИТИ З ДІТЬМИ, ДО ТОГО Ж ОБЕЗДОЛЕНИМИ, МОЖЕ ЛИШЕ БЕЗПРИВЯЗНА ХУДОБА

 4. Жодний представник “Солідарність” не підтримав! І цим все сказано, Петро Олексійовичу!

 5. Оці всі підписанти це стадо баранів, які голосують не знаючи про що.

  • От ідіоти , йолупи особливо ті хто готував це рішення . І тут свобода вискачки як завжди папереду всіх , пустозвони придурковаті !!!

 6. Спочатку Фамоля говорив одне,тепер друге! Щось заблукав у висловах! Багато за кордоном,нема коли питання розглядати!

 7. А чого Смаль мовчить! Борець за правду чогось язика засунув!

  • Смаль голосовал за это решение, поэтому устраивать “все пропало, небо обрушится на землю…” как то не сруки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.