На ремонт КПП хмельницького аеропорту витратять майже 400 тисяч

Комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” за результатами тендера 14 червня підписало договір із фізичною особою-підприємцем Олександром Мосіюком на капітальний ремонт будівлі контрольно-пропускного пункту загальною вартістю 388,8 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Фото Віталія Тараненка

Переможець торгів виконуватиме будівельні роботи у два етапи: за червень-липень цього року планується освоїти 194,8 тис. грн, у 2019 році – 194 тис. грн.

“Хочемо зробити, щоб контрольно-пропускний пункт відповідав вимогам і стандартам, які є в інших аеропортах”, – раніше коментував НГП директор підприємства Валерій Сорока.

Як писав НГП, 11 червня КП “Аеропорт Хмельницький” відхилило пропозиції двох учасників, які заявилися на тендер з поточного ремонту та відновлення робочого стану злітно-посадкової смуги аеродрому очікувано вартістю 839,4 тис. грн.

Загалом, на відновлення та розвиток хмельницького аеропорту необхідно витратити 774,4 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

  1. Это конечно хорошо, но зачем??? Не с того начинают. Наверное у директора очень огромное желание украсть, поэтому хоть с чего то…

  2. Клоуни… ніхто х аеропорту ніколи вже літати не буле….. грошей собаки хочуть вкрасти побільше і роботу показати КРАЇНА ЗЛОДІЇВ НА ДУРНІВ ТА БЕЗМОВНОГО НАРОДУ.

    • 100%))) майдануті, за в них вже вкрадені гроші, спалили свою країну та привели до влади тих хто їм платив.

  3. Дешевле буде новий побудувати

  4. Кровавые земли…

  5. Сорока молодець! Все вийде! Бажання понад усе!

  6. Куди ми з Вами котимось? Маячні ідеї, які зазвичай швидко забуваються, ми граючи перетворюємо в життєво важливу задачу!

  7. Це на столі у директора книжка “Кроваві землі”. Щоб це значило ???

  8. Аеропорт буде, це завтрашній день. А кпп думаю потрібне, щоб не розтягували з аеропорта будівельні матеріали. Від нашого люду треба все оберігати не як-небудь, а з відеофіксацією. А то сторожа все за безцінь роздадуть і скажуть, що нічого не бачили. Такий народ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.