На Хмельниччині Гройсман “засвітився” з китайцями, які ніяк не наважаться розпочати ремонт дороги

Сьогодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман з робочим візитом відвідує три області: Тернопільську, Хмельницьку і Вінницьку. Зокрема, він перевіряє дорожні роботи на трасі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, частина якої – в межах Тернопільської та Вінницької областей – входить до транспортного коридору Go Highway, що з’єднає порти Чорного моря та Балтики.

За даними фотосвітлин прес-служби Кабміну, на Хмельниччині Гройсман мав зустріч з представниками китайської Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 (через Вінницю), км 291+240 – км 332+052.

Разом з тим, китайський підрядник досі не приступив до викокання будівельних робіт (відрізок 40 кілометрів дороги від Голоскова до кордону із Вінницькою областю).

Між іншим, новопризначений голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий зізнався, що “похоронив на цій дорозі дві машини”.

Керівник Служби автодору у Хмельницькій області Петро Гнидюк демонструє Прем’єру Володимиру Гройсману об’єкти дорожнього будівництва

Глава уряду наголосив, що всі дороги, які наразі будуються, будуть приймати в експлуатацію тільки після проведення тестів на якість виконаних робіт.


“В Україні є дороги, які побудував Уряд Гройсмана, і дороги, які ще побудує Уряд Гройсмана. До нас дороги будували кілометрами, ми ж будуємо тисячами кілометрів. І за 5 років всі обласні центри будуть об’єднані хорошими дорогами. Нам на це потрібно близько 300 млрд грн. За 5 років це осяжна цифра, яку можемо направити на ці цілі”, – зазначив Гройсман.

Усі фото прес-служби Кабміну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Надо еб..ти по полной “перегрузчиков”,

  2. Дістали вже,вибори скоро

    • Якщо скоро вибори, то що, нічого не робити, тим паче дороги, да й і все необхідне в державі. КОЛИ ВИ ПЕРЕСТАНЕТЕ СКИГЛИТИ, ЩО НІЧОГО В УКРАЇНІ “НЄДЕЛАЦА”. Ви вічна нудота серед нормальних людей, людей котрі поважають своє місто, а в цілому свою державу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.