У Старокостянтинові прокуратура вимагає визнати недійсною угоду про закупівлю бензину на понад 1,3 млн грн

Прокуратура виявила порушення законодавства при проведенні публічних закупівель одним із комунальних підприємств Старокостянтинова, яке здійснює діяльність у сфері ремонту доріг.

За даними прес-служби обласної прокуратури, у лютому цього року тендерним комітетом комунального закладу визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 55 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів – бензину марки А-92 та дизельного палива.

Відповідно до умов вказаного правочину, загальна вартість товарної продукції становила понад 1, 3 млн. грн.

Водночас після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальні обсяги пального, що планується закупити зменшено майже на 3,7 тис. літрів, а загальну вартість предмету закупівель зменшено лише на 40 грн.

Таким чином, протиправно збільшено ціну за одиницю товару, що не відповідає вимогам тендерної документації.

Разом з тим, згідно інформації Головного управління статистики у Хмельницькій області,  ринкові ціни на бензин А-92 та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.

Наразі позов прокурора знахохиться на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.