“Дороги Гройсмана”: Прем’єр їде на Хмельниччину дивитися, як ремонтують автошляхи

Завтра, 31 травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомиться зі станом ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування у Тернопільській, Хмельницькій та Вінницькій областях.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Як вдалося дізнатися НГП, глава уряду має намір відвідати ділянку дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кіровоград – Знам’янка (відрізок 40 кілометрів дороги від Голоскова до кордону із Вінницькою областю). Минулоріч тендер виграла китайська Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., але досі не приступила до роботи.

Фото з сайту Хмельницької ОДА

Загалом, у 2018 році передбачено 1,19 млрд грн на виконання будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Хмельницької області.

Нагадаємо, що 20 квітня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не має стосунку до поганих доріг в Україні і сказав, де можна знайти хороші дороги, збудовані під його керівництвом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Одне його “ознайомлення зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах у Хмельницькій області” буде коштувати 10 км. автобану в Германії.

    • Ну не стільки. Але ж ми так працюємо в себе в Україні, що треба підганяти та контролювати. Гройсман правильно робить, що перевіряє. Та й війна йде, ніяких політичних вбивств не можна допускати, бо це додаткова дестабілізація якою скористається північний сусід. От побудуємо країну сумлінних, чесних і відповідальних громадян, тоді інша справа.

  2. Китайцы не знают что такое “откат” поэтому и не могут начать ремонт дороги. Пусть Гройсман в приказном порядке заставит поставщиков отпускать материалы (щебень, песок, битум) и процесс сдвинется с мёртвой точки.

    • Китайцы как никто знают, что такое откат, особенно при попытках пролезть в экономику другой страны.

  3. Кропивницький, а не Кіровоград! Аууу, тю-тю!

  4. В Славуту не повезуть! Адже по дорозі державного значення колеса можна буде погубити. Чергове “очковтирательство” у світлі покращення…

  5. Добре, що роблять дороги і добре, що є контроль. Будемо сподіватись, що скоро будемо мати гарні дороги, до того йде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.