Головуправління Держпродспоживслужби ледь “не нахімічило” на допорогових закупівлях через “Епіцентр” Гереги

Головне управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області завалило допорогову закупівлю очікуваною вартістю 13 тис. грн.

За даними сайту ProZorro, держустанова мала намір придбати господарські товари, серед яких плінтуси, фарби, розетки, завіси, вентилятор та інше.

На тендер заявилося дві фірми: харківська “Електротехнічна компанія “Техномрія” з пропозицією 11,9 тис. грн і київський “Епіцентр К” – 13 тис. грн.

17 травня замовник відхилив заявку харків’ян, оскільки ті невчасно подали цінову пропозицію. А вже 22 травня тендерний комітет обрав переможцем ТОВ “Епіцентр К”.

“ТОВ “Епіцентр” взагалі не надав ані цінової пропозиції, ані будь-яких інших документів, передбачених тендерною документацією. Він не надав їх а ні до початку аукціону, а ні після проведення. Єдиний поданий ним документ – специфікація з переліком товару, який є предметом тендеру. Таке Ваше рішення є незрозумілим та наводить на роздуми про узгоджений неправовий характер Ваших дій разом з цим учасником”, – таку претензію замовнику висловило харківське підприємство.

29 травня член тендерного комітету Салабай запропонував відмінити тендер, пояснивши, що пропозиції двох учасників надійшли з порушеннями вимог Закону України “Про публічні закупівлі”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Такі дрібні закупки на тендер просто смішно. На ринку Старкон можна це все купити за 10 тис., а то й менше. Явно затендерились.

 2. А “бумаги” не жалко? Прям глобальную проблему нарыли.

 3. Стаття 2. Сфера застосування Закону ( про публічні закупівлі)

  1. Цей Закон застосовується:
  до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень;

  Хтось десь трохи Їбану…й оголошувати тендер на 13тис.грн.

 4. НГП знову “пер…нуло у воду”.
  Коли ж там інформацію вже будуть перевіряти “грамотні” фахівці.
  І це певно не боротьба за справедливість, а “відрижка” від того, що головою ОДА призначений “герегівець” а не представник “Солідарності”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.