У Хмельницькому спецпризначенці стрибали з парашутом “у ворожий тил”

У Хмельницькому в 8 окремому полку спеціального призначення сил спеціальних операцій Збройних Сил України проходять тактико-спеціальні навчання з повітрянодесантної підготовки, пише “УНІАН”.

Зокрема, спецпризначенці стрибнули с парашутами з військово-транспортного вертольоту Мі-8МТ.

Десантування спецпризначенці здійснювали на загальному тактичному фоні навчань, відпрацьовуючи при цьому доставку повітряним шляхом розвідувально-диверсійних груп в умовний тил противника для виконання спеціальних завдань.

«Станом на сьогодні, особовий склад військової частини і представники Командування ССО вже здійснили 1422 стрибка з парашутом, – каже начальник повітряно-десантної служби майор Андрій Отіопіч. – Загалом, для виконання річної програми з повітряно-десантної підготовки ми до кінця року ми маємо здійснити майже 5000 стрибків».

За словами офіцера, під час цих навчань передусім звертають увагу на дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольоту і до приземлення.

Усі фото УНІАН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.