Мінінфраструктури не задоволено темпами ремонту доріг Хмельниччини

Заступник міністра інфрастуктури Юрій Лавренюк проінспектував Хмельницьку область і висловив незадоволення темпами ремонту доріг.

Фото з “Фейсбуку” Лавренюка

Свою позицію він виклав у “Фейсбуці”.

“За дорученням Міністра інфрастуктури Володимира Омеляна проінспектував стан будівництва те ремонту доріг Вінницької та Хмельницької областей. У Вінницькій області вражають темпи будівництва, молодці, робота кипить. Десятки одиниць техніки і людей працюють у вихідні, з метою швидкого і якісного виконання плану замовлень. На Хмельниччині все набагато гірше, вже нарешті розпочалось капітальне будівництво перевалу «тещин язик» та поточний середній ремонт автодороги Н-03 Житомир-Чернівці. На наступному етапі проведення тендеру на капітальний ремонт об’їздної дороги м . Кам’янець – Подільского, хоча це було можливо зробити набагато раніше”, – зазначив високопосадовець. 

Фото з “Фейсбуку” Лавренюка

Лавренюк наголосив керівництву САД та облавтодору на недопустимість затягування процесу будівництва і термінів виконання.

“Також хочу відзначити, що на Хмельниччині дуже низький відсоток виконання робіт по ремонту доріг місцевого значення, які фінансуються з Дорожнього фонду у вигляді субвенції на облдержадміністрацію, це неприпустимо «сидіти» на грошах, жити на проценти і нічого не робити. Буду доповідати Міністру і вживатимемо заходів реагування!” – пообіцяв заступник міністра.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Тянуть для того щоб “виграти” тендер та отримати відкат. Ось вся відповідь.

  2. Рівняти Вінницьку та Хмельницьку області ??? Це низько… А де обіцяні КИТАЙЦІ. Чому не розказує? Коментувати “”«сидіти» на грошах, жити на проценти і нічого не робити”” – Даний коментарі показують рівень розвитку даного чиновника…..

  3. Называйте вещи своими именами – Лабазюк нввыигрыввл тендеров на 800 млн грн а техники и людей нет Врт будем сидеть и ждать пока Лабазюк раздуплится Вот и все

  4. Так понимаю пан работает “погонщиком верблюдов”, мало что соображая по делу. “Раніше” говоришь? Ну вы там наверху почаще внезапные стратегические озарения реализуйте, может сами чего наворотили?

  5. ось вам результати роботи госпідарника Корнея. Область нічого не робила.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.