Підполковника поліції Алексєєва арештували на два місяці, застава 352 тис. грн

Хмельницький міськрайонний суд 18 травня взяв під варту терміном на два місяці заступника начальника хмельницького відділу поліції і т.в.о начальника слідчого Кам’янець-подільського відділу поліції Олега Алексєєва, підозрюваного у хабарництві (ч.3 ст. 368 КК України).

Фото ICTV

За повідомленням місцевих ЗМІ, у суді поліціянт заявив, що слідчі допустили багато помилок в оформлені документів і не вручили йому повідомлення про підозру, а лише зачитали. В цілому засідання з розгляду міри запобіжного заходу тривало близько шести годин.

Слідчий суддя Сергій Марцинкевич відправив підозрюваного Алексєєва до СІЗО з правом внесення грошової застави у розмірі 352,4 тис. грн.

За інформацією Нацполіції, 23-річний військовослужбовець Збройних Сил України “здав” полковника поліції Олега Алексєєва, заявивши, що посадовець місцевої поліції вимагає з нього 2,5 тис. дол. Виявилось, що перед цим заявник був учасником конфлікту, під час якого побився зі своїми опонентами. Подія була зареєстрована у поліції. Проте згодом військовий залагодив ситуацію із земляками. Однак начальник слідства відділу поліції пояснив, що закриє справу лише у разі отримання 2,5 тисяч доларів США.

За матеріалами УДВБ НПУ військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону було розпочато кримінальне провадження за викритим фактом. Спільно з працівниками слідчого управління поліції у Хмельницькій області, УСБУ оперативники внутрішньої безпеки встановили, що в той час, коли посадовець поліції вимагав кошти з військовослужбовця, в матеріалах провадження вже перебувала розписка потерпілої сторони про відмову від будь-яких претензій до військового.

16 травня полковника поліції було викрито на одержанні хабара.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Це “Мусор”, який знайде легко суму застави та надалі буде гадити в суспільстві. Тільки з його погляду можна зробити висновок “Мерзавец ще той”…

  2. “Сашка” треба зловити а потім всяку шваль!

  3. Самі бачите що витворяє реформована поліція.за міліції понесли би покарання всі керівники хабарника аж до начальника УМВС,а зараз нічого їм не буде,тому що вони купили посади.

  4. Наглая мусорская рожа.

  5. Ну і морда – дебільна!!! Як таких туди набирають?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.