Порошенко везе на Хмельниччину нового голову ОДА

Президент України Петро Порошенко у суботу, 19 травня представить нового голову Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

Олександр Герега і Вадим Лозовий (зліва направо). Фото з "Фейсбуку" Лозового.

Олександр Герега і Вадим Лозовий (зліва направо). Фото з “Фейсбуку” Лозового.

Як повідомили джерела “Незалежного громадського порталу”, офіційні заходи відбудуться о 12 годині дня у сесійній залі обласного Будинку Рад.

Нагадаємо, що 16 травня Олександр Корнічук заявив, що залишає посаду голови облдержадміністрації.

Довідка НГП. Вадим Лозовий обрався депутатом обласної ради восени 2015 року і наразі є керівником депутатської фракції “За конкретні справи”. Він працює заступником генерального директора ТОВ “Епіцентр”, власником якого є народний депутат Олександр Герега (192 виборчий округ Хмельницької області). Герега також є співзасновником партії “За конкретні справи”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 54

 1. ви вже вибачайте, але реально подивитися на Лозового на сесіях обласної ради то йому пальця до рота не клади, в карман за словом не полізе. Роти ледащим і бездарним своболівцям швидко закриває! Та й проколів у нього не було! Нехай пробує.

  • Тільки при Симчишину область була на 5 місці, при великого господарннику з БПП кажуть що на 8. То хто тоді бездарний?

   • Знаємо ті показники. За місяць до тих показників був звільнений Прус, а показники подаються із запізненням. Так що в попі ваш Симчишин

   • Трохи не так. При Симчишину була на 6 місці, Загородній на 12 місці, а при Корнею за одними рейтингами на 20, за якимось іншими на 9.

 2. Та вже вгамуйтеся, коли влада залежить від вибору людей то зветься вибори, а це признаення!!! Дійсно що нікому не вгодиш, тільки то й шарять що балакати всяку фігню….

 3. У тому й справа, що все гірше і гірше. Прикро, що така ситуація по всій країні. А результати будуть лише тоді, коли при владі будуть патріоти, професіонали, господарники, які не грабуватимуть, а будуть думати, нарешті, за простий люд. Хай би попробував вижити один з другим на мінімалку. Результат – це коли краще живеться, а від часів Ядухи ніц не змінилося.

 4. це те саме, що вернути Ядуху. це плювок в обличчя всьому Майдану

 5. Саме так. Ганьба Порошенку і його холуям!

 6. какая атвратительная рожа

 7. Пропоную оголосити бойкот всім підприємствам Гереги, зокрема Епіцентру!
  Не купуйте в Епіцентрі нічого – все можна знайти в приватних магазинах і в торговців на базарах! Не підтримуйте олігарха! Підтримайте малий та середній бізнес!

 8. Сумний підсумок революції !!! Риги на руках яких кров українців знову біля корита

 9. Цим призначенням харант в паркан заїхав потужно Яке їхало таке і здибало риги е риги Гарні вони тільки на цвинтарі

 10. Що ми коментуємо ? Тарифи на воду піднімають, а ви займаєтесь словоблудством …

 11. Неофеодалізм.
  Хмельниччина віддана на прохарч Герегам з їхніми винниками.
  Але є закон рівноваги.
  З’явиться і Кармалюк).

 12. Анонімний,пролікуйся,тобі все не так,що ти ,бездар ,в свої марно про житі роки втяв,крім тявкати,не маєш чим крити – шАРІКОВ.(Булгаков )5

 13. йде підготовка до виборів,ставлять своїх , а епіцентрам все одно з ким і кому даватм щоб головне їх не чіпали.Симчишин єдина людина яка робить,та покрашує наше місто,працює на совість,а лозовий це так собі щоб свободівців в тонусі тримати.Пане президенте вам пора у відсиавку.

  • Симчишин покращуе потому что деньги есть. Эти деньги платят в бюджет хмельничане. покращуе не бесплатно, и скорее всего после окончания срока будет подпольным миллионером.

   • ці манси про гроші пусті. бо можна зайти на сайт міської ради і подивитися, що бюджет міста до Симчишина був 120 мільйонів доларів, а в 2017 році вже 100 мільйонів доларів. Ціни виросли на все в три-п’ять разів. а енергоносії в десять разів.

    • Эти манипуляции с долларовым эквивалентом задрали. Вы учите мат часть. учите что бюджет состоит из разных фондов. Там где з\п то да он просел, пошло уменьшение в долларах, а там где бюджет развития, и про эти деньги как раз говорится, вырос даже в долларах примерно на 10 %

 14. Є ризик, що замість вертикалі будується верти-кал.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.