У Хмельницькій області населення майже однаково витрачає гроші на цигарки і медицину

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у Хмельницькій області сільська родина на тютюнові вироби в середньому щомісяця витрачала 103 грн, міська дещо менше – 93 грн.

У Головному управлінні статистики в області наголосили: якщо підсумувати кошти середньостатистичної родини краю на тютюн та алкоголь, то ця сума майже в чотири рази перевищить середньомісячні витрати на освіту та відпочинок і культуру. Цікаво, що ця сума виявилася лише на 3 грн меншою середньомісячних витрат домогосподарств на охорону здоров’я.

В цілому, шкідливу звичку має майже кожен п’ятий мешканець нашої області у віці старше 12 років. Серед них 40% курять вже понад 20 років, третина – від 11 до 20 років, чверть мають “стаж” від року до 10. Більше половини курців спалюють за добу по 11 сигарет і більше.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. 103 грн. це чотири пачки цигарок дешевих. Невже аФФтор статейки бачив тих курців хто за місяць викурює лише 4 пачки???? Есть три вида лжи: ложь, наглая ложь и статистика. — Марк Твен

    • За добу (більше половини КУРЦІВ) спалюють 11 сигарет. 3,5 пачки в тиждень. 14 пачок в місяць. 103 (середніх) гривні в місяць . Пачка по 7.35? Як може більше половини тратити 300+ (14 пачок)гривень в місяць, а в середньому 103 гривні? (300+1)/2=… Але все дуже просто. Говорили про середню родину. Тобто 4 родини потратили 0, а одна 500 грн, от і вийшло 100 грн.

  2. А гроші на самогон врахували (у нас до сосідки черга)?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.