Народний депутат України Віктор Галасюк відвідав Хмельниччину з пакетом реформ від Олега Ляшка

10 травня народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка, голова комітету Верховної Ради з промислової політики та підприємництва приїхав в м. Хмельницький. Послухати відомого політика та видатного економіста прийшли понад 150 студентів та викладачів факультету економіки та управління Хмельницького університету управління та права. Народний обранець прочитав змістовну лекцію студентам та викладачам, подискутував щодо правильного виходу країни з кризи, переконав в доцільності захисту національного виробника. «Головне завдання України – відв’язатись від аграрно-сировинної голки. Потрібна потужна реіндустріалізація. Для цього Радикальна партія пропонує комплекс заходів, які можуть відродити промисловість, а відповідно, і економіку України», – підкреслив народний обранець. Актуальні проблеми підприємництва, перспективний план виходу з економічної  кризи, пріоритетні напрямки розвитку держави та Антикризовий план розвитку України – основні меседжі зустрічі.

Поспілкувавшись зі студеями та викладацьким складом ВУЗу, політик зустрівся з представниками Союзу промисловців та підприємців Хмельницької області.

На його думку,   причина бідності України – сировинна економіка, де діє принцип  «викопав, вирубав, продав».

Ми донор, сировинна колонія. Нам дають тільки кредити, бо у нас немає грошей, щоб купити за кордоном товари, зроблені з нашої сировини, бо у нас влада провела деіндустріалізацію. Це треба виправляти”, – сказав Галасюк.

222

Всі багаті країни ставали багатими, через розвиток промисловості, іншого рецепту немає», – підкреслив народний депутат України Віктор Галасюк.

Велику увагу політик акцентував на законі, в якому йдеться про заборону вивозу лісу-кругляку. З його слів, цей закон приймався всупереч шаленому супротиву тих, хто наживався на продажі лісу-сировини.

“Поляки зі своїх лісів мають 25 мільярдів товарної продукції, а у нас – 2,5 мільярди. Ось чому ми такі бідні. Завдяки тому, що ми не даємо відміняти цей закон – зросло ввезення деревообробного обладнання в Україну. Другий закон – підписаний Президентом і ініційований Радикальною партією та Олегом Ляшком закон – зробив економічно невигідним вивезення за кордон металобрухту. Який сенс нормальній країні за безцінь продавати металобрухт. Нам потрібно переробляти дані нам Богом ресурси в своїй країні.  Ще один закон, ініційований Радикальною партією – індексація податку на землю у розмірі 6%, замість 15%. Це врятувало багато підприємств від банкрутства”, – сказав Віктор Галасюк.

Парламентар  акцентував питання на збільшенні мінімальної заробітньої платні до 3200 гривень, адже  Радикальна партія виступала за це підняття.

”Якщо буде і далі низька зарплата – люди поїдуть з країни”, – зауважив народний обранець.

Також Віктор Галасюк вислухав пропозиції від хмельницьких виробників щодо вдосконалення механізму тендерових закупівель, боротьби з контрабандою та проблемою дерзакупівель.  Вислухавши скарги та ініціативи місцевих підприємців, запевнив, що неодмінно їх врахує та сприятиме їх вирішенню та втіленню в життя. Погодився, що велику підтримку потрібно надавати з боку влади задля розвитку промисловості і підприємництва України, а для цього потрібна дієва законодавча база та протекціоністські заходи з боку держави.  Наголосив, що законодавчий фундамент у команди «Радикальної партії Олега Ляшка» є – пакет реформ від Радикальної партії Олега Ляшка, де закладені необхідні для розвитку промисловості та економіки зокрема ініціативи та реформи. Радикальний пакет реформ  сприятиме процесу дерегуляції для експортерів, стимулюватиме інвестиції для нових виробників, запустить механізм доступних кредитів і передбачить безкоштовне приєднання до інженерних мереж тощо. Політик переконаний, що радикальні ініціативи здатні відродити економіку та вивести країну з боргової ями. «Це не вичерпний перелік. Наших ініціатив. І не кажіть, що це – нереально! Коли за справу береться фракція Радикальної партії, перемога — тільки питання часу», — наголосив Віктор Галасюк.

111

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Ляшко это маркер украинской политики. Те кто реально влияет и проплачивает деятельность всех политических сил считают украинцев дыби..ми, раз запускают проекты, подобные “ляшко”

  2. Розумом та не пахне, а просто тхне.

  3. Бздунец свой завод разбарахолил, но пидприемцем блин остался. Пришёл сфоткаться с голубцами.

  4. Галасюк В.В. Чи потрібні українцям бездіяльні депутати у парламенті? https://proisvol.info/2019/06/01/galasyuk-v-v-chi-potribni-ukra%D1%97ncyam-zradniki-u-parlamenti/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.