З початку року середня зарплата на Хмельниччині зросла на 600 гривень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у березні становила 6875 грн, що на 600 гривень більше порівняно з початком року. При цьому вона на 18% була нижчою, ніж у середньому по Україні (8382 грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в березні зарплату одержували працівники сфери фінансової та страхової діяльності (9817 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9319 грн), промисловості (8682 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (7116 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14084 грн) і перевищував середньообласний показник в два раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 49,2–67,3% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у березні порівняно з лютим збільшилась на 6,5%; щодо березня 2017р. – на 8,8%.

В уряді Гройсмана вважають, що у 2018 році середня зарплата в Україні буде не менше 10 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. в ахметова 5млрд. долЯрів а в тебе х…… – в середньому по 2,5млрд. у кожного. Ось що потрібно знати про статистику уряду гройсмана.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.