У Старокостянтинові можуть обмежити доступ громадян на сесійні засідання

Депутат Старокостянтинівської міської ради Андрій Поліщук від партії “Укроп” запропонував встановити доступ громадян до сесійної зали лише за запрошеннями.

Про це повідомляє сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

“Я хотів би на наступну сесію внести зміни до регламенту міської ради в тій частині, щоб різні ці гості непрошені до нас не заходили. Тобто люди хай би заходили тільки по запрошенням. Принцип прозорості ми дотримуємося, тому що йде пряма відео-трансляція – сідайте дома перед телевізорами, відкривайте ютюб і дивіться, а оцих усіх “пасажирів зальотних” треба просто напросто, щоб стояли правоохоронні органи при вході в сесійну залу і по пропусках тільки пропускали”, – сказав у своєму виступі депутат Андрій Поліщук.

Його підтримав міський голова Микола Мельничук.

“Пропозиція реальна. Все правильно. Всі ради обласні, всі вони діють в режимі пропускної системи, тому що можна з чим хоч зайти і залякати, що хоч. Я вам це відверто кажу. І якщо вчора дивились телебачення в Нікополі в сесійній залі була сама натуральна стрілянина… Тому для безпеки депутатів, запрошених, Анатолій Васильович (начальник поліції) ми з Вами пропрацюємо як в правовому полі все підготувати… щоб все було законно… коли буде прийнято рішення, підготується пропуск і будьте здорові!”, – сказав мер.

Як відомо, законом “Про місцеве самоврядування України” гласність, тобто політика максимальної відкритості, визначається як один з основних принципів місцевого самоврядування. Цим же Законом у ч. 17 ст. 46 визначається, що сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством, і порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до закону.

Тобто ця норма закону визначає, що доступ громадян до засідань ради може обмежуватись лише на підставі закону. Отже, питання про заборону доступу на засідання не можна врегульовувати рішенням самої ради.

За словами експерта Інституту Політичної Освіти Андрія Осіпова, жодна місцева рада в Україні не може проводити закритих засідань. Проведення закритих засідань може бути здійснено лише з підстав, які прямо визначені в Законі. Таких підстав на сьогодні для місцевих рад не існує.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Нехай цей бугай іде воювати, а не переховується від служби.Як на кордоні хабарі брати то відігнати не можна було, як мух від гімна, а зараз з мером і дуполизами із кааліції хочуть рішати діла то їм люди мішають.

  • Правда в его словах есть. Часто полит силы не имеющие рейтинга, не представляющих всю громаду ,но имеющие пару десятков активистов-трутней, пиарятся на пустом месте. При этом срывают заседания целого представительского органа, вносят ощущения разложения правового государства

   • Яка правда може бути у цього мудака?Це мудло ще те…за гроші людей, які платили за тарифи у Тепловику, де керував його батько, будували причепу до торгового незаконно. Матеріали, техніка-все синочку. Ну і трохи грошенят на трьох юристів прикарманили, не мало не багато, 1 млн гривень. А коли захотів міняти лису резину, то мельничук про це кричав на всі телекамери, а коли купив цього негідника, то і заклинило старого. Це все кодло Поліщуки, Мельничуки, Возні, Буличі, яких треба гнати сраною мітлою, бо за 15 років при владі вони тільки країну привели до розрухи міняючи партії.

    • Может и так, но в конкретно данном случае, про шабаши на сессиях имею ввиду.)) Но хочу сказать, у нас, кого не возьми, любого чиновника или депутата, молодого-старого, все замазаны. Все!!! Люди крадут, если имеют возможность, если не имеют, то завидуют и публично клянут тех кто имеет возможность красть.

 2. А МАТНЯ В МЕЛЬНИЧУКА ВЖЕ ЗАТРЯСЛАСЯ

 3. Уривок з ймовірної драми “На будь-яку хитру жопу досить простого шурупа”

  Сидять перед компютером Микола Мельничук з товаришем Андрієм Поліщуком й коментарі про бунт перед молокозаводом читають.
  – О, – раптом вигукнув Микола, – вони хочуть прийти у великій кількості і кажуть, що мені втекти не вдасться …
  – А ти указ видай, що вхід на сесію дозволяється лише своїм, а черні – зась.
  – Та кажуть, що такого законом не дозволяється.
  – То поліціянтами вхід закрий. Начальник поліції від мера нікуди не дінеться, – спробував заспокоїти кориша Андрій.
  – Та вже повчав його, як це треба робити, але …
  Микола раптом засовався на стільці.
  – Що з тобою, друже? – захвилювався Андрій. – І запашок від тебе якиїсь пішов…
  – Та …, махнув той рукою, – не втримався.
  – Невже в штани напустив з переляку?
  – Не з переляку, а зі злості.
  – Тоді я на сесії потребую, щоб різні ці гості до нас не заходили.
  – Дуже дякую за вірну службу мені. Обов’язково віддячу, якщо вдасться й надалі втриматись мером. То йди пиши свою промову на сесію, щоб не забувя про що маєш казати. А я – у ванну.

 4. Діло було ще до Євромайдану на Житомирщині. Малинська районна рада вночі збиралася на засідання, на якому мали Януковичам віддати титанове родовище за Чоповичами. Але люди через свідомих депутатів дізналися – вночі розігнали те засідання і спалили одному депутату від Чоповичів хату. То той втік з сім’єю в Америку і досі там боїться односельчан.

 5. Шабаш на сесії через поведінку старокостянтинівського путіна, який під ногами землі не відчуває. У Хмельницькій міській раді без обмежень і шабашу не має. Конструктив з депутатами, бо там молода адекватна людина, яка шукає компроміс з депутатами, а не включає механізми їх тотальної скупки.

  • В Хмельницком гор совете, сидят депутатами многие бизнесмены-решалы. Сидели-решали в прошлом созыве, в этом тоже сидят решают. Или думаете что нет))) вопросы проходят такие же, бюджет и фирмы осваивают так же. Решают, значит и власть имеет с этого. Отрицать очевиднейшие может только прикормленные гниды или идиоты- идеалисты. В том созыве наиболее занималась критиканством Свобода-так как это они умеют, в этом- Свобода власть, остальные- партии с бизнес интересом решают свои шкурные вопросы. Кто критиковать будет?

   • Місто Хмельницький розвивається, будується. А Старокостянтинівський путін із своїм маразмом на ТИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.