У Хмельницькому підвищилися тарифи на вивіз сміття

Виконком Хмельницької міської ради проголосував за підвищення тарифів на вивезення побутових відходів у середньому на 60%.

Фото з сайту міськради

Фото з сайту міськради

Сьогодні це рішення одностайно підтримало 12 членів виконкому.

За словами директора комунального підприємства “Спецкомунтранс” Владислава Кривенчука, для мешканців багатоповерхівок (з сміттєпроводом) вартість вивезення сміття зросла з 7,27 грн – до 11,87 грн (+63%); мешканців приватного сектору, які мають власні контейнери або завантажують відходи в сміттєвоз вручну – з 8,18 грн – до 13,29 грн (+62%); мешканців багатоповерхівок, які користуються контейнерами в місяцях загального користування – 8,45 грн – до 14,09 грн (+67%); мешканців приватного сектору, які користуються контейнерами в місяцях загального користування – 9,53 грн – до 15,72 грн (+66%).

“Корегування тарифів пов’язано із підвищенням мінімальної заробітної плати та зростанням цін на пально-мастильні матеріали”, – зазначив посадовець.

Окремо міський голова Олександр Симчишин зауважив, що для мешканців мікрорайону Ружична, де відходи вивозить  ТОВ “Носоріг Еко”, тариф нижчий і становить 13,29 грн. Це пов’язано з тим, що приватна фірма власним коштом поставить пластикові контейнери для збору сміття у кожне подвір’ї мікрорайону.

Крім цього, виконком доручив КП “Спецкомунтранс” забезпечити дворазове прибирання контейнерних майданчиків міста (до цього комунальники раз вдень забирали сміття – НГП).

Востаннє тарифи на вивезення побутових відходів у Хмельницькому підвищувалися  майже три роки тому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Коли та СВОЛОТА вже нажереться…

 2. За три роки, як зарплата і соляра виросла? Треба платити неприємно, але факт

  • Гріша.. а в тебе зарпата на скільки виросла???а тут машин з відкатами накупували…. і будуть з шампунем два раза в день майданчики для сміття мити…. ВИРІШ В ЦЕ?? ГОЛОСУВАЛА СВОЛОТОВСЬКА ВЛАДА, що десятки мільйонів тримає на депозиті в все більше жерти хоче…

 3. В Вінниці 14 гривень, а тут ім’я підняття 11 гривень.

  • Ми не Вінниця. Може поцікавимося, скільки коштує сміття у Нью-Йорку. А хулі, нам ще є куди піднімати

 4. На кой чёрт мне мусоропровод заварили? Так бы до 11 повысили,а теперь до 14. Спасибо , что устроили утреннюю прогулку до мусорных баков. Стаптываю теперь сандали и плачу больше. Жесть!

 5. Дык JUDЕкабмин бил себя в грудь и волал, что повышение минимальной зп нЭ вплынЭ на цены. И кто они после этого не педерасты???

 6. Уклін сонцесяйному.. Бачили очі, що вибирали, а тепер слухайте що в інших містах більше, що немає кадрів і за такі зарплти працювати не хочуть
  Вам же не розкажуть які штрафи та пені сплачує підприємство за недолугість “головнішого бухгалтера”. Так як і економіст не скаже як за зарплату можна купити квартиру. Це їх секрет з бухгалтером.
  А чесна влада, як і попередники багатіє на смітті і мріє, що хмельничани забудуть за рік до виборів, як з них познущалися Сем і К на проїзді в міському транспорті, комунальних платежах та ін. Це вже не НКРЕ. Свої гниди…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.