На ремонті доріг Хмельниччини вкрали понад 3 млн грн – прокуратура

Прокуратура виявила факт розтрати бюджетних коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття на території Кам’янець-Подільського району у 2017 році.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, з бюджету на проведення поточного середнього ремонту дороги державного значення Т-23-17 Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця було виділено понад 13 млн. грн. На підставі договору, укладеного у 2017 році між Службою автомобільних доріг в області та одним із товариств, останнє взяло на себе зобов’язання провести відповідні роботи.

В ході ревізії, проведеної Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, здійснено контрольний обмір та відбір зразків улаштованого асфальтобетонного покриття, за результатами яких встановлено невідповідність улаштованого вирівнювального шару задекларованим у договорі вимогам щодо товщини та якості. Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено більше 3 млн. грн.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

“Незалежний громадський портал” з’ясував, що фігурантом кримінальної справи є хмельницьке ТОВ “Єврошляхбуд”. Його власником і директором зазначається Сурен Авакян.

За відомостями пошуковика “Zaкупівлі 2.0”, ТОВ “Єврошляхбуд” виграв дорожніх тендерів на 22 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Крадуть мільйонами. До відповідальності не притягнуто жодного. Бандюгани лише посміхаються з таких повідомлень. Вважайте, що такої держави, як Україна, вже не стало. А щоб вона відродилася, потрібно повернути смертельну кару. Вкрав, скажімо, сто тисяч – на шибенницю. Але тоді можемо залишитись без
  багатьох теперішніх владних керівників. А звідси – чималі матеріальні витрати на шибенниці. Топити їх –

 2. Топити їх – всі ставки й річки засмердяться. То де ж вихід?

  • выход простой!!! Украл сумму эквивалентно минимальной з\п- 5 лет исправительных работ, например дороги строить, за миску баланды в день, и 30 грн на счет. Чинушкам дать нормальную з\п(минимум 500 дол. самому простому), органам дать не меньше. Но спрос жесточайший, проморгал кражу бюджета, скрыл кражу бюджета- срок, а начальнику увольнение… Примерно так)))

 3. в функції прокуратури це не входить))) нічого не розумію)
  Закон України “Про прокуратуру” Стаття 2. Функції прокуратури
  1. На прокуратуру покладаються такі функції:
  1) підтримання державного обвинувачення в суді;
  2) представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених цим Законом;
  3) нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;
  4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

 4. Пора ару отправлять на нары. Чтобы лобзик видел , что сколько верёвочке не виться всё равно кара неминуема.

  • Это лобзик так кончает конкурентов, что непонятного. Пусть перемеряют его дела на дорогах – там полный …. привед)) Но этого никто не сделает.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.