Незалежний громадський портал

Незалежний громадський портал

Telegram facebook twitter youtube
Увійти
Головна Новини Актуально Інтерв’ю Фоторепортаж Статті Блоги

Кам’янцю-Подільському необхідно майже 15 млн грн, щоб потрапити до ЮНЕСКО

Опубліковано: 10.05.2018 | 5 коментарів поділитись: Facebook або Tweeter

У Кам’янець-Подільській міській раді відбулася робоча нарада з питання занесення об’єкту «Культурний ландшафт каньйону в Кам’янці-Подільському» до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, пише видання “Вдало”.

Як повідомив за результатами наради міський голова Михайло Сімашкевич, в мерії вже є певні напрацювання, проте ще потрібне уточнення та виготовлення нової документації.

«Загалом порахували, що для втілення цього плану в життя потрібно близько 12-15 мільйонів гривень. Така сума – непідйомна для міського бюджету. Тому дав доручення підготувати всі необхідні документи для того, щоб можна було обговорити цей проект на рівні профільних міністерств», – зазначив Сімашкевич.

Ще один варіант, за словами міського голови, – спільна робота з районом в рамках загальної концепції Дністровського басейну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Модератор

Читати всі пости Модератор →

Коментарів: 5

  1. Знову В.В.Путенко 10.05.2018 10:49 Відповіcти

    Фахівцям (підкреслюю – фахівцям, а не «історикам» типу Ар’єва) добре відомо, що у середні віки спільнота міста Кам’янця-Подільського у своєму складі мала три релігійно-національних громади, кожна зі своїм самоуправлінням, під назвами: руська, польська і армянська. А у 1848-му році (під час революції в Австрійській імперії) для оборони прав «автохтонного» населення у Львові була створена «Головна́ Ру́ська Ра́да» (оригінальне написання — Головна Руска (!!!) Рада), яка, в свою чергу, у 1858-му році створила суспільно-просвітницьку організацію «Галицько-Руська (!!!) матиця», що тільки у 1912-му році, тобто саме в переддень І-ої Світової Війни (!!!), за «порадою» австрійської влади була переіменована в «Українську…» (!!!). До того ж, у 1890-му році також у Львові славнозвісним Іваном Франко була створена перша політична партія «автохтонних» слов’ян (з членськими квитками і внесками та «політичною платформою») під назвою (!!!) «Руська радикальна партія» (хай Ляшку гикнеться), яка знову у тому ж 1912-му році знову за «порадою» австрійської влади була переіменована в «Українську…» (!!!).
    Це все історичні задокументовані (в архівах різних держав є відповідні оригінали) факти. І таких фактів безлічь. «Добра» частина цих фактів наведена в дослідженнях всесвітньо відомого львівського історика 1-ої половини ХХ-го сторіччя Івана Крип’якевича, якого, доречі, дуже «кохають» наші «сволотівці» (певно, докладно не вивчали його, а я вивчав в оригіналах та рекомендую іншим це зробити). Індуктуя (одно з любимих слів І. Крип’якевича) ці, ще раз підкреслюю, задокументовані історичні факти можна зробити тільки один висновок, а саме – «автохтонне» (це «кохане» нашими націоналістами визначення, зважаючи на різні періоди історії, є досить умовним) слов’янство, як з Галичини (щодо Волині, Закарпаття та Буковини теж безлічь таких прикладів), так і з інших частин сучасної України, тисятиріччями, не зважаючи на те, що довгими століттями було під владою угрів, волохів, монголо-татар, литовців, поляків, татар, турків, знову поляків австрійців, і знову поляків, угорців та чехів, ідентифікувало себе, як «руське», і самоназва їх була – «русини».
    А щодо України та українства, то ці слова «придумали» поляки для приниження цього «автохтонного» «русинського» населення (проживає на «окраїні») та внесення (звичайно, для своєї вигоди) розбрату. Вперше це слово «окраїна» було офіційно застосовано на всепольському сеймі 1590-го року, де мова йшла про підготовку т.з. «Берестейської унії».

  2. Ruthenen 10.05.2018 13:22 Відповіcти

    Вперше слово оукраїна в означенні Русі згадується в Іпатіївському літописі, а руська громада Кам`янця нічого спільного з росіянами не має, бо останніх до 1793 року на Поділлі не було! І до 1793 року населення Поділля було уніатським.

    • Знову В.В.Путенко 11.05.2018 08:36 Відповіcти

      А чому псевдо / нік німецькою? Це багато про що говорить.
      Для довідки: Саме так німці / австрійці, підхопивши у угрів, називали т.з. українців в період перед та під час І-ої та ІІ-ої світових війн, звичайно з метою “відділити” їх від росіян. Так німці під час ВВВ називали набраних з українців бойовиків відповідних підрозділів СС, які переважно виконували поліцейські функції.
      Що, повторюєте шлях С.Бандери і постулати німецько/фашистської (арійської) пропаганди ?

  3. Знову В.В.Путенко 11.05.2018 08:36 Відповіcти

    А чому псевдо / нік німецькою? Це багато про що говорить.
    Для довідки: Саме так німці / австрійці, підхопивши у угрів, називали т.з. українців в період перед та під час І-ої та ІІ-ої світових війн, звичайно з метою “відділити” їх від росіян. Так німці під час ВВВ називали набраних з українців бойовиків відповідних підрозділів СС, які переважно виконували поліцейські функції.
    Що, повторюєте шлях С.Бандери і постулати німецько/фашистської (арійської) пропаганди ?
    Це ви з метою провокації у цьому році перед Святом Перемоги “малювали” у Хмельницькому фашистську свастіку (чорну по червоному колу)?

    • Східняк 17.05.2018 18:41 Відповіcти

      А про літопис і слова “і вся Украйна по нім постонала”, присвячені Володимиру Мономаху нічого сказати не можете?))) злив не зараховано, підкацапнику. Йди, малюй серпа і молота на смітниках, це в тебе краще вийде, іксперд ти наш псевдоісторичний…

Коментування Відмінити

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.




Календар публікацій

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
iGas.com.ua
Погода
Погода у Хмельницькому

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Києві Погода у Львові 

© 2012 - 2021 Незалежний громадський портал. Всі права захищені.
Оперативні новини Хмельниччини.
46 queries in 0,040 seconds.
Platform: Desktop.
Зворотній звязок ngpsite@gmail.com
Редакційний телефон: 097-618-67-71

Ми на Twitter
Ми на YouTube
Ми в Telegram

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!