У Хмельницькому міст через Старокостянтинівське шосе перекривають на ремонт

У зв’язку з виконанням завершального етапу робіт із капітального ремонту мосту через річку Південний Буг, в період з 00 години 11 травня до 00 годин 14 травня буде перекрито Старокостянтинівське шосе (на ділянці між вулицею Зарічанською та вулицею Прибузькою).

Як повідомляє прес-служба міської ради, об’їзд закритої ділянки транспортними засобами здійснюватиметься вулицями Трудовою, Прибузькою, Свободи та Зарічанською. На період перекриття Старокостянтинівського шосе рух автобусів і тролейбусів буде здійснюватись вулицями Свободи та Зарічанською.

Як писав НГП, у середині грудня 2017 року було відновлено рух транспортних засобів мостом через річку Південний Буг на вул. Старокостянтинівське шосе, який з початку серпня був на ремонті.

Замовником робіт виступило управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, яке провело тендер вартістю 11,9 млн грн. Переможцем було обрано львівське ТзОВ “Західтрансбуд”.

Згідно з тендерною документацією, підрядені роботи мали здати до 20 грудня 2017 року. Однак у березні-квітні 2018 року сторони підписали додаткові угоди, які передбачають зсув кінцевих дат виконання робіт (до 1 червня цього року) з перенесенням фінансування – 6,4 млн грн.

За даними пошуково-аналітичної системи 007, 8 травня управління ЖКГ перерахувало 234,4 тис. грн ТзОВ “Західтрансбуд” за капремонт мосту.

Довідково. Автодорожній залізобетонний міст через річку Південний Буг на вул. Старокостянтинівське шосе збудовано в 1944 році під нормативне тимчасове навантаження того часу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Знову?

 2. Знов будуть відкриття мосту робити?

 3. залиють ще один тротуар і через 3 дні відкриють

 4. Таких господарів у шию гнати. Недобитки сволотівські. Як би ця сволота платила зі свого карману – то реконструкція того моста коштувала би аж 2-3млн.грн., а не 12млн.грн за 50метрів асфальту і тротуару.

  • Там міняють весь конструктив мосту. Арматури тільки на пару мільйонів.

   • да ну, мой знакомый строитель смотрел говорил завышено в два раза

   • Тонна арматуры 26тыс.грн.!!!!! за 1млн. около 40т. арматуры(1126м/п на 1т. х 40т = 45040м. или 45км арматуры) на 40-50 метров моста??????? причем не на строительство, а ремонт!!!! кто то в своем уме????????

 5. А хіба у нас є міст _через_ Старокостянтинівське шосе?! ґґґґ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.