Проїзд по 3,5 гривні: хмельничанин через суд зобов’язав владу надати розрахунки тарифів

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання хмельничанина Івана Кульгука і витребовує з виконавчого комітету Хмельницької міської ради ряд документів, які стосуються пасажирських перевезень.

Про це свідчить ухвала суду від 3 травня.

Зокрема, представники влади мають надати документи щодо марок транспортних засобів, які працюють на кожному маршруті у Хмельницькому; дані статистичної звітності за 12 місяців, які підтверджують чисельність перевезених пасажирів; дані звітів поданих в ДПІ у Хмельницькому перевізниками; документ, прийнятий за результатами обстеження пасажиропотоків, на підставі яких розраховувалась кількість перевезених пасажирів за рік; копії відповідних договорів та платіжних доручень, які надавались перевізниками на підтвердження інших витрат включених до розрахунків тарифів на перевезення пасажирів; інші матеріали та документи надані перевізниками до розрахунків тарифів та самі розрахунки тарифів.

Вказані документи виконком повинен передати суду до 9 липня.

Як писав НГП, 28 лютого 2017 року Хмельницький міськрайонний суд розпочав розгляд справи за позовом мешканця міста Івана Кульгука. Він просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Додамо, що пан Кульгук вже судився за дешевший проїзд у хмельницьких маршрутках. У 2016 році він вимагав зменшити вартість проїзду у маршрутних таксі з 3,5 грн – до 3 грн. У результаті програв суди першої та апеляційної інстанцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Мочи их Ваня! Если выиграешь будем в мэры выдвигать!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.