День Перемоги: у Хмельницькому чоловік прийшов на покладання з георгієвською стрічкою

На Хмельниччині масові заходи з нагоди Дня Перемоги відбулися без значних порушень громадського порядку.

За даними сектору комунікації поліції області, зафіксовано лише два факти використання забороненої символіки: у Хмельницькому чоловік прийшов на покладання з георгієвською стрічкою, а у Славуті пенсіонер прийшов на урочистості з червоним прапором з символікою радянського періоду.

За обома фактами правопорушень працівники поліції проводять перевірку.

Як зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції Хмельницької області Валентин Білянський, цього року правоохоронці пішли експериментальним шляхом — у місцях проведення масових заходів задіювали лише працівників груп превентивної комунікації, або іншими словами — поліцію діалогу, яка працювала у цивільному одязі. Правоохоронці по формі перебували у резерві і втручалися лише тоді, коли потрібно було припинити правопорушення.

Загалом, на території Хмельницької області  відбулося 57 масових заходів, приурочених Дню перемоги, серед яких урочисті мітинги, покладання квітів, хода та концерти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Як би це не написали, я теж би не писав.
  А чого не пишуть: що сьогодні 9-го травня зранку на перехресті вул. І.Франка та Т.Шевченка була помічена намальована фарбою (чорною по червоному колй) фашистська свастіка (спитайте у поліції, вони підтвердять); що біля пам’ятника загиблим під час ВВВ по вул. І.Франка о 9-ій годині приблизно “крутилися” 2 групи (одна безпосередньо біля пам’ятника, друга як в засаді за найближчим будинком) “цікаво” одягнених молодиків з рюкзаками і “довгими” пакунками. “Цікаві” наміри цих молодиків підтверджувало те, що, наприклад, один з них був одягнутий в таку “кольчугу”, яку одягають для захисту від ударів спортсмени-фехтувальники (!!!).

 2. Треба було йому підарасу пижди дати! Одному й другому!

  • Одні такі “хоробрі”, як ти, вже були та самі того самого, про що ти “пиждишь”, отримали. Здогадуєшься де?
   Ти хочешь, що б і тут таке було.

  • Дивись, шепелявий, “допиждишься”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.