У 10 школах Хмельниччини встановлять компостери для переробки харчових відходів

У 10 школах Хмельниччини встановлять компостери для переробки харчових відходів, що перемогли в еко-освітньому конкурсі «Компола».

Про це НГП повідомила консультант із комунікацій проекту “ПУЛЬС” при Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України Анна Сіра.

Серед переможців – Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 імені М.К.Чекмана, Славутський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей “Успіх”, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького, Навчально-виховний комплекс №9 м. Хмельницького, Смотрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім.Мелетія Смотрицького Дунаєвецької районної ради, Хмельницька середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 14, Хмельницька спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу, Хмельницька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2, гімназія №2 Хмельницького, навчально-виховний комплекс №10 Хмельницького.

Разом із школами Хмельниччини ще 190 шкіл по всій країні отримають вищезгадані установки, а в майбутньому така ініціатива може стати загальноприйнятою у школах України.

Довідково. “Компола» – це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Збирання заявок тривало з 10 по 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк, і успішно реалізований у 32 навчальних закладах у різних куточках України.

Основна мета – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.