Апеляційний суд Хмельницької області одержав нового голову суду

Колектив суддів Апеляційного суду Хмельницької області  на своїх зборах обрав суддю Сергія Болотіна головою суду. До обрання він був слідчим суддею та обіймав посаду секретаря кримінальної палати апеляційного суду області.

Екс-суддя Марцинкевич вітає з обранням нового голови суду  Сергія Болотіна

Екс-суддя Марцинкевич вітає з обранням нового голову суду Сергія Болотіна

За інформацією прес-служби суду, очільника суду обирали на три роки. Збори проходили при кворумі 18 осіб, тобто за присутності всіх суддів апеляційного. Головуючою зборів була заступник голови суду Інна П’єнта, секретарем суддя Інна Вітюк, до складу лічильної комісії увійшли судді Лариса Грох, Анатолій Купельський та Руслан Гринчук.

Обирали голову на альтернативній основі, враховуючи вільні пропозиції. Присутні висунули до обрання три кандидатури: суддів  цивільної палати Наталію Федорову та Андрія Костенка та суддю кримінальної палати Сергія Болотіна. Суддя Андрій Костенко дав самовідвід.

Голосування проходило таємно. Жодних порушень лічильна комісія не зафіксувала. Голоси ж розподілилися так: 14 голосів – за Сергія Болотіна, 4 голоси не підтримали жодну з кандидатур.

Як писав НГП, 17 квітня Вища рада правосуддя звільнила Анатолія Марцинкевича з посади судді апеляційного суду Хмельницької області. Пан Марцинкевич також був головою апеляційного суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Подивимось..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.