Завдяки відміні неякісних тендерів на Хмельниччині вдалося заощадити понад 190 млн грн бюджетних коштів

За чотири місяці 2018 року управління захисту економіки в Хмельницькій області домоглося відміни 71 тендерноъ процедури, внаслідок чого вдалось заощадити понад 190 мільйонів державних коштів.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Серед відмінених у сфері освіти 20 тендерів на суму 57,3 мільйони гривень, у сфері охорони здоров’я – 24 тендери на суму 33,6 мільйони гривень, в соціальній сфері – 3 тендери на суму 1 мільйон гривень та 24 тендерних процедури в інших сферах на суму 99 мільйонів гривень.

Кошти передбачалось використати на закупівлю медичного обладнання та лікарських засобів, продуктів харчування для закладів освіти та соціальної сфери, проведення будівельних та ремонтних робіт тощо.

Уникнути значних втрат державних коштів стало можливим завдяки своєчасного втручання співробітників управління захисту економіки в Хмельницькій області на стадії підготовки торгів (в переважній більшості, це виявлення невідповідності кваліфікаційним вимогам тендерної документації) та надання відповідної інформації до комітетів з конкурсних торгів, якими прийнято рішення про відміну торгів та відхилення наданих пропозицій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.