НАЗК перевірить е-декларацію депутата Хмельницької облради Гордійчука

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій 7-ми осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2017 роки.

За інформацією відомства, під перевірку потрапила електронна декларація за 2016 рік (виправлена) депутата Хмельницької обласної ради від Аграрної партії Андрія Гордійчука.

Перевірка декларації обранця триватиме 60 календарних днів.

Нагадаємо, що Гордійчук 29 квітня 2017 року подав е-декларацію за 2016 рік. Вже 6 травня він вніс до неї деякі зміни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. Склерозник за пару дней добавил немного взяток.

  • Гордійчук Андрій Андрійович (8 лютого 1977 року, м. Новоград-Волинський Житомирської області) — голова ради директорів Холдингу НТІ. До 2017 року голова правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутат Хмельницької обласної ради, член Президії Українського клубу аграрного бізнесу, віце-президент з питань АПК Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, засновник фундації «Аграрна наддержава», громадський та благодійний діяч.
   Перший президент та Голова наглядової ради Благодійного Фонду «Зміцнення громад»[7], який 4 роки поспіль очолював Національний рейтинг благодійників у категорії «Обсяги витрат на благодійність від 10 млн грн» та здобув перемогу у таких номінаціях як: «Благодійний фонд», «Кількість залучених волонтерів у 2014 році», «Витрати у сфері науки та освіти», «Витрати у сфері мистецтва та культури», «Обсяг благодійного бюджету» та «Підтримка сфери науки і освіти».
   У 2016 році заснував фундацію «Аграрна наддержава».

   Не думаю, що він взятки бере.

   Цікаво інше. Як новостворена, розпіарена структура, утримання якої обходиться платникам податків в мільйони гривень, керівник якої офіційно отримує зарплату в рік більшу, ніж Президент України, може перевіряти, аж цілих 7 декларацій за 2015-2017 роки (сім!!!!, сім КАРЛ). Оце навантаження. За, що їм премії платять?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.