Зміниться до невпізнаваності – хмельничанам показали, яким буде комунальний кінотеатр імені Шевченка

У Хмельницькому відбулась презентація спільних напрацювань громадської ініціативи Proprostir, Агенції розвитку Хмельницького та міської ради щодо визначення стратегії розвитку споруди кінотеатру ім. Т. Шевченка.

29983696_1965888830342002_2695077347665802191_o

Про це повідомляє прес-служба ради.

Заступник міського голови Володимир Гончарук зазначив, що важливою перевагою представленого проекту є те, що він буде актуальний щонайменше двадцять років. Проект розроблявся на основі пропозицій хмельничан, зокрема більшість висловилася за те, щоб залишилася функція кінотеатру.

29983623_1965873530343532_4036701357406664921_o

 

Відтак, архітектори Proprostir у концепції залишили зал кінопоказу, проте дещо видозмінили – пропонують діючий кінозал розділити на два – менший для постійних показів фільмів, а інший – зробити залом-трансоформером, у якому крім фільмів можна буде проводити лекції, презентації, покази моди тощо.

30424970_1965873287010223_6170334686366021954_o

Фасад кінотеатру пропонують оновити та осучаснити, однак і зберегти впізнаваність споруди. Перший поверх закладу буде наповнений різними кав’ярнями, розмістять тут кіномузей, сувенірну лавку, вбиральні та гардероб. Другий поверх пропонують зробити громадським простором, також у концепції з заднього входу є тераса.

29983101_1965873460343539_1249027784651134795_o

У проекті є і третій поверх – скляна надбудова.

Як писав НГП, наприкінці 2012 року Хмельницька міська рада оголосила  інвестиційний конкурс“Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно та будівництво нежитлового приміщення у підземному просторі під кінотеатром”.

Орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту становила 40-45 млн. грн.

У січні 2013 року мерія відрапортувала про те, що конкурс провалися. Претендентами виступили ПП “Гамма-М” (м.Хмельницький) та ТОВ “Юкрейніан Дівелопмент Сервіс” (м.Київ). За даними секретаря конкурсної комісії, заступника начальника відділу інвестицій та енергозбереження департаменту економіки Оксани Самолюк, охочі інвестори не мали досвіду реалізації масштабних проектів, не займаються будівельною діяльністю та наявність власних коштів, що відображено в фінансовому звіті, не забезпечить реалізацію проекту.

Пізніше колишній заступник міського голови Іван Прокопець заявив, що кінотеатр імені Тараса Шевченка нині є непривабливим об’ктом для інвестицій.

Довідка НГП. Кінотеатрт ім.Т.Шевченка знаходиться Хмельницького. Будівництво було розпочате ще у 1936 і закінчилося у 1940. На той час споруда була найбільшою у місті і отримала ім’я легендарного радянського льотчика Валерія Чкалова. Від 1992 р. найбільший кінотеатр міста й області носить ім’я Т. Шевченка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Туалет вже реконструювали?

 2. За ці кошти краще забезпечити всіх дітей місцями в дитсадках, школах, утеплити всі комунальні заклади. Кінотеатр може і почекати.

 3. Это все ерунда,на следующий срок Семчишин полетит на Марс ставить красно-черный флаг. Слава Украине

  • По моему в прошлых созывах какую только стратегию не представляли…. вся красота которых…. рисунки уже по второму кругу идут

   • Цій темі років 20. Все діло в грошах. Можна мріяти і планувати. Та без грошей важко ідею втілити в життя. Сьогодні децентоалізація дала місту шалені гроші. Може й перебудують.

 4. Пусть сходят в сральник рядом. От их ремонта одна вонь осталась. Страшно зайти. А Симчишин перед яйцами фоткается.

 5. Продайте це приміщення і буде набагато більше толку. Вже понад 20 років розвалюється і сам не гам і другому не дам.

 6. Все щось не так???

 7. Ви нічого і нікого не поважаєте, ви завжди чимось не задовільні, ви нічого путнього не зробили для нашого міста, а можливо і для держави. Ви вічна нудота серед нормальних людей, людей котрі поважають своє місто, а в цілому свою державу. Серед порядних людей ви смітники. У вічно незадоволених, вся решта – вічно винні. Перебувати в постійному невдоволенні життям – це як прийти на свято і сидіти з надутим виглядом: і сам не радієш, і людям гадиш. Тому у мене прохання до незадоволених життям, переконливе прохання, не надавати своїми психологічними, економічними і сексуальними проблемами: міським, державним, планетарним і галактичним масштабам. Ну ось і всі мої побажання. КІНОТЕАТРУ ім. Т, Г, ШЕВЧЕНКА В МІСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ БУТИ!!!

  • це ви сволотівці своїми діями сієте серед людей ненависть замість того щоб працювати кормите світлим майбутнім і темним бандерівським минулим, а реально нульові дебіли.

   • Потрібно оберігатися морально нестійких людей: тому що їм притаманне жало боягузливої, прихованої навіть від них самих, злості. Проблеми з рамками пристойності бувають у тих, хто в них не вкладається, а освіта таким людям потрібна не для “корочки”, а для кори головного мізку”. Демократія хороша вже тим, що “п’ята колона” може постійно гуляти маршем по нашому красивому місту. Я, звичайно, дико перепрошую, запитую, а що, інших способів прикрашати Хмельницький таки в тебе Дибіла не передбачено?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.