У Симчишина знову порахують, скільки пасажирів перевозять маршрутки і тролейбуси

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міськради було ухвалено рішення про проведення з 14 до 20 квітня (включно) обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електричного транспорту і автобусних маршрутах.

Про це повідомляє прес-служба ради.

Після обстеження управлінню транспорту та зв’язку має систематизувати матеріали та надати їх управлінню економіки для їх подальшого аналізу та обробки. Спеціалісти мають првоести помаршрутну обробка матеріалів обстеження пасажиропотоків та обґрунтувати тип і кількість рухомого складу.

Крім цього, будуть розроблені заходи з оптимізації маршрутної системи та надані рекомендації з удосконалення пасажирських перевезень.

Як писав НГП, минулого року управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради підписало угоду вартістю 124,8 тис. грн  з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом на проведення комплексного обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування у місті.

Харків’яни мали надати інформацію про кількість перевезених платних пасажирів та пільговиків; пропозиції щодо оптимізації маршрутної мережі міста (в частині самих маршрутів: скорочення, подовження, об’єднання, закриття діючих та/або організації нових маршрутів); розрахунок річного обсягу перевезень за кожним маршрутом (режимом руху).

А ще – рекомендації щодо розкладів руху на кожному маршруті, в розрізі режимів руху (час початку та закінчення роботи, кількість рейсів за годинами доби, інтервал в години «пік» та між «пік»).

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Издеваются сволочи

  2. Да сделайте как в Тернополе только электронные билеты. и сразу ничего считать не надо. Там тоже свобода, но с мозгами.

  3. У нас еще только начали красть, там уже второй срок

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.