Городоцький райсуд остаточно спекався справи депутата Харкавого, який підозрюється у шахрайстві

Апеляційний суд Хмельницького області передав матеріали справи щодо обвинуваченого депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України (“Шахрайство”, “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”) на розгляд до Хмельницького міськрайонного суду.

maxresdefault (1)

Про це сказано в ухвалі суду від 5 квітня.

Справу Харкавого мав розглядати Городоцький районний суд 2 квітня. Однак суддя Федорук І.М. захворіла, що призвело до її госпіталізації до Хмельницького міського перинатального центру з невизначеним терміном перебування. Тому голова райсуду Юрій Сакенов був змушений звернутися до апеляційної інстанції з поданням про зміну підсудності.

Апеляційний суд області задовольнив подання, наголосивши, що Городоцький райсуд не може утворити новий склад, оскільки там лише працює троє служителів Феміди. І одна із них потрапила до лікарні на невизначений термін.

Як писав НГП, раніше Городоцький районний суд двічі провалював авторозподіл справи Харкавого через відпустку та відрядження суддів.

З самого початку цю справу розглядала колегія суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, яка заявила самовідвід.

Нагадаємо, що у середині червня минулого року співробітники департаменту захисту економіки, територіального підрозділу в Хмельницькій області Нацполіції та Національного антикорупційного бюро України затримали Миколу Харкавого на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти «Славутинка» Олени Козлової. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”), але згодом його перекваліфікували у шахрайство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ГОРОДОЦЬКІ СУДДІ = ВЕЛИКІ ХИТРУНИ. АПЕЛЯЦІЙНІ ТАКОЖ. ВИДНО, ЩО НІКОЛИ ВОНИ НЕ ЗНАЙДУТЬ СУД, ЯКИЙ БИ ПО – СПРАВЖНЬОМУ ЗАЙНЯВСЯ ХАБАРНИКОМ. ХТО-ХТО, А ВІН МАЄ ВСІ ПІДСТАВИ ВОЛАТИ НА ВСЕ ГОРЛО СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Вже й статтю йому змінили з хабаря на шахрайство. Наступний крок: корумпований суд взагалі звільнить хабарника Харкавого від відповідальності, взамін цього у декого з суддів в декларації зявиться черговий коштовний подарунок. Схема працює!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.