Генплан Хмельницького відкоригують на 50%

Генеральний план Хмельницького, який ухвалено у серпні 2008 року, буде відкориговано на 50%.

Про це сказав директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександр Чорнієвич, передає ТРК “Місто”.

Додати планують земельні ділянки, як під житлову, громадську, так і комунальну забудову. За прогнозами архітекторів, кількість населення міста зростає на 26 тис. осіб.

Крім цього, в генплан “заб’ють” розміщення індустріального парку площею 52 га на вул. Вінницьке шосе, 18 і сміттєпереробного заводу в межах діючого пілігону твердих побутових відходів; на вул. Заводська, 165 з’явиться притулок для тварин.

Подолання дорожних заторів планується за рахунок кільцевих розв’язок на перехрестях Проспекту Миру-вул. Степана Бандери і Проспекту Миру-Трудової.

Водночас, за словами члена громадської ради при міськвиконкомі Володимира Швеця, діючий генплан містить 23 помилки назв вулиць. Він додав, що особисто  направив 73 пропозиції щодо удосконання Генерального плану Хмельницького.

Розробкою схеми оновленого генплану займався Державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто».

Довідка НГП. У 2012 році на виконкомі був заслуханий звіт тодішнього заступника міського голови Івана Прокопця про стан виконання генерального плану міста. Зокреме, йшлося про його недоліки. Так, історико-архітектурний опорний план потребував оновлення з визначенням на місцевості охоронних зон існуючих об’єктів культурної спадщини. У генеральному плані міста не відображені питання інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період. Відсутність детального плану центральної частини міста не дозволяло якісно та планово вести її реконструкцію. Найскладнішими у вирішенні є розв’язання питань транспортного забезпечення міста: через брак коштів не будуються нові шляхопроводи на вул. Старокостянтинівське шосе та вул. Свободи, не проводиться розширення вул. Кам’янецької, не винесена з вул. Примакова автостанція №3.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Пора вже, а то вже ділянок пороздавали, що треба план підкорегувати

    • БАЖАНО ЩОБ НЕ ДАВАЛИ ДІЛЯНКИ ПІД БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХІВОК В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ… НЕГАРНО ВИХОДИТЬ… ПРИВАТНИЙ СЕКТОР(ДО ПРИКЛАДУ ГРЕЧАНИ) ЯК НА РОЗГЛЯДІ В МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК… МІЖ БУДИНКАМИ НЕ БІЛЬШЕ 10 МЕТРІВ..ВСЕ ЩО РОБИМО В СЕБЕ НА ПОДВІР”ї—БАЧИТЬ ТРИ ДЕВ”ЯТИПОВЕРХІВКИ !!!

  2. Всі “коригування” кожна влада робить під себе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.