На коригування генплану Хмельницького і впродкування зелених зон виділили 2 млн. грн

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за результатами тендера 25 липня уклало угоду з Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя” загальною вартістю 1,9 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фахівці мають відкоригувати генеральним план Хмельницького; розробити план червоних ліній магістральних вулиць міста, детальний план території «Заріччя» і детальний план території центральної частини міста.

Це дасть можливість закріпити історико-архітектурний опорний план міста, схеми комплексного озеленення території та детального плану території паркової зони (в межах вулиць Прибузької, Свободи, Зарічанської та Старокостянтинівського шосе в 100 м прибережно-захисній смузі р. Південний Буг).

Як відомо, рішенням 48-ої сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015 № 94 “Про затвердження проекту розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста” було затверджено проект розміщення житлово-громадської забудови  на короткостроковий період до 2020 року, з наступним оновленням генерального плану та коригуванням плану зонування території міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.