У “чорний список” АМКУ потрапило 67 підприємств Хмельниччини за тендерну змову

На початок квітня до Зведеного реєстру порушень законодавства про захист економічної конкуренції включено 1043 суб’єкти господарювання, у тому числі 67 фірм Хмельницької області.

Водночас у прес-службі обласного Антимонопольного комітету наголосили, що з початку року почала надходити інформація про участь у публічних закупівлях окремих підприємств, включених до так званого «чорного» списку суб’єктів, яким заборонено протягом 3 років брати участь у закупівлях. В окремих випадках договори, укладені з такими суб’єктами господарювання, були розірвані у судовому порядку.

“Звертаємо увагу замовників, що згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)”, – сказано в повідомленні.

Як писав НГП, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» та ТОВ «Україна – 2001» (смт Теофіполь) загалом на 272 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Також цим підприємствам заборонено брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.