Суд зобов’язав прокуратуру відрити провадження проти “свободівського” посадовця, який щемив місцевого забудовника

Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав уповноважених осіб місцевої прокуратури внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про вчинення кримінального правопорушення директором департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександром Чорнієвичем.

Про це свідчить ухвала суду від 1 березня.

До суду надійшла скарга директора приватного підприємства «Буд Кепітал Менеджмент» Юрія Рибака. У ній він стверджує, що посадовець Чорнієвич 8 лютого в період часу з 09 год. по 17 год. перекрив рух транспорту на проїзній частині біля будівельного майданчику на вул. Кам’янецькій, 2а у Хмельницькому своїм транспортним засобом, де блокував в’їзд-виїзд  техніки. Цим були спричинені матеріальні збитки на загальну суму 53,2 тис. грн.

Забудовник наголосив, що 19 лютого подав заяву до Хмельницької місцевої прокуратури про вчинення кримінального правопорушення посадовцем міськради. Однак прокуратура перенаправила її до Хмельницької міської ради та відділу поліції.

Слідчий суддя Сергій Марцинкевич зазначив, що, “відповідно до ч.1 ст.214 КПК України, слідчий, прокурор, невідкладно, але не пізніше 24 години після подання заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування”.

Нагадаємо, що хмельницька влада тривалий час намагається розірвати договір оренди земельної ділянки площею 2500 кв. м на вул. Камянецька, 2А, де зводиться найбільша багатоповерхівка Хмельницького. Господарський суд Хмельницької області 4 грудня 2017 року  зобов’язав орендаря повернути місту земельну ділянку. Забудовник-орендар оскаржив це рішення у Рівненському апеляційному господарському суді, який скасував його.

Наразі справа знаходиться на розгляді у Верховному суді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. оце держава, забудовник будує незаконну висотку менше чим 50 метрів від Бугу без парковок в порушення всіх норм ДБН, посадовець намагається забезпечити законність, а тут бац суд, кримінал і т.д. так тепер будуть робити всі забудовники.

  • Мутнорилий твій посадовець, він не забезпечує законність, а виконує лише вказівки картавого

   • Цей мутнорилий ще у свій робочий час розвішує чорно-червоні прапорці по стовпах на Проскурівській у дні кончини якихось “сволотівських” хероїв. Якого … держслужбовець займається політдіяльністю у робочий час??? У зазначеної особи в голові майданізм і бандера з тягнибоком – і пустота.

 2. Там “яке їхало, таке здибало”.
  Але ця “висотка” дійсно будується з багатьма величезними порушеннями, і, як що вона буде побудована, будуть величезні труднощі, як у тих людей, хто там поселиться, так і у наших містян взагалі. В місті вже є такі приклади (у т.ч. – поряд трошки західніше). Але тут будуть ще більші труднощі, т.я. поряд проходить одна із найвикористованіших транспортних магістралів міста.
  Цю “міну”, як і багато інших, було нам підкладено ще попередніми владами міста. Але “”сучасна” влада “бореться” з цим (та із іншими) нефахово і неефективно, на мій погляд, в більшій мірі для “показухи” / для рейтінгу.

 3. А они кран поджигать не пробовали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.