Екс-губернатор Прус очолив хмельницьку філію донецького університету

Постреволюційний голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус став виконувачем обов’язків директора хмельницької філії «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» – структурний підрозділ Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це повідомляє 33 канал.

У сюжеті зазначається, що штат філії вишу складається з чотирьох осіб, а самі аудиторії – порожні. Хмельницькі студенти, котрих набрали на навчання, нині їздять на сесії до Вінниці (після окупації Донбасу головний корпус ВНЗ переїхав до Вінниці – НГП).

Журналістам не вдалося поспілкуватися з новопризначеним керівником, оскільки його не було на робочому місці.

За даними майданчика ProZorro, Донецький національний університет проплатив кошти за тепло, електроенергію, водопостачання та водовідведення для хмельницької філії на загальну суму 1,49 млн. грн.

Як писав НГП, наприкінці травня 2017 року Хмельницька облдержадміністрація надала в постійне користування Донецькому національному університету імені Василя Стуса земельну ділянку площею 0,38 га (кадастровий номер 6810100000:01:006:0184) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, що знаходиться на вул. Свободи, 36 у Хмельницькому.

Нагадаємо, що Леонід Прус очолив Хмельницьку ОДА 15 березня 2014 року. Тоді його призначив в.о. Президента Олександр Турчинов. 25 вересня 2014 року Президент Петро Порошенко підписав Указ про звільнення Пруса із займаної посади.

На губернаторській посаді Прус “відзначився” побігом через вікно адмінбудівлі від громадських і політичних активістів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. так навіщо університет в нашому місті —якщо студенти вчаться в Вінниці…майже рік отоплюється та освітлюється приміщення в якому типу “працює” чотири особи…смішно…

  2. Схоже, хтось тупо відмиває бабло на тому “бурситеті”

    • Я НАВІТЬ ДОБРЕ ЗНАЮ ХТО….ТОЙ ХТО НЕ ВІДДАВ ЛЮДЯМ ГРОШІ ЗА ВИБОРИ В 2012 РОЦІ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.