Хмельницька облрада задекларувала, що віднайшла 30 млн. грн на будівництво корпусу дитячої лікарні

Депутати Хмельницької облради мають намір виділити 30 млн. грн на будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Sim_poverhiv_i_185_lizhok__noviy_korpus_Hmelnickoyi_oblasnoyi_dityachoyi_likarni_mozhut_zbuduvati_vzhe_za_tri_roki_1_2017_06_01_07_01_14

Відповідні зміни до обласного бюджету планують ухвалити на черговій сесії 22 березня.

У пояснювальній записці до бюджету сказано, що Хмельницька обласна дитяча лікарня – єдиний обласний спеціалізований дитячий заклад третинного рівня надання медичної допомоги. На сьогодні в лікарні розгорнуто 250 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Обласна дитяча консультативна поліклініка розрахована на 110 відвідувань за зміну (щорічно лікарями закладу амбулаторна допомога надається понад 48 тис. дітей).

Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно-гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3,0 м2 при нормативі 6,5 м2.

У 2017 році розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу та проведено коригування документації з врахуванням висновків депутатських комісій обласної ради.

Як писав НГП, 26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Попередня вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. І є вже три супер-будівельники: фрідман, кіперман і цуглевич

    • БУДІВЕЛЬНІ ” ВІДКАТИ ” ДАВНО ПОТРІБНО КОНТРОЛЮВАТИ… ДЕЯКІ НА НИХ БУДИНКИ БУДУЮТЬ ТА КУПУЮТЬ НОВІ АВТОМОБІЛІ..

    • А ЦИХ ТРЬОХ ЄВРЕЇВ ТРЕБА ДУЖЕ ПЕРЕВІРЯТИ ТА КОНТРОЛЮВАТИ !

  2. Як добре, що всі забули про гладуняка

  3. Невже?! Невже?! Невже?! Таки збудують?! Хлопаки тільки не провтикайте, бо на цьому можна ще два рази на вибори йти)))

  4. Ой, а як так??? А шо ж свободівці будуть робити? Відбираєте в “патріотів” ще одну тему для спекулювання та маніпуляцій…

  5. Ого! Якщо в області зроблять дитячу лікарню, то симчишину і компанії доведеться міську дитячу в норму приводити! Конкуренція, карл!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.