Транспортна реформа: хмельницький перевізник оскаржує результати конкурсу

Приватне підприємство “АТП Поділля Тур” судиться з виконкомом Хмельницької міськради через проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування 28 листопада 2017 року.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 22 січня.

Позивач поставив під сумнів результати конкурсу перевезень за лотами №8 і №17. Мова йде про маршрути №24 “СТ “Аліса”-Сілістра”, 24А “СТ “Аліса”- ПАТ “Хмельницькгаз” (вигравло ТОВ “Рембудтранс”, з яким укладено договір на 1 рік) і №№46-46А “Вул. Північна-Лезневе”  (ТОВ “Рембудтранс”, з яким укладено договір на 5 років).

У ході розгляду цієї справи представник ПП “АТП Поділля Тур” заявив клопотання про витребування від виконавчого комітету, управління транспорту та зв’язку міської ради та головного редактора газети “Проскурів” інформацію-лист (інший офіційний документ), на підставі якого друкувалось оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів у випуску №37(2240) від 22 вересня 2017 року та протокол конкурсного комітету щодо результатів конкурсу.

Нагадаємо, що у жовтні “АТП Поділля-Тур” оскаржував конкурс пасажирських перевезень у Хмельницькому. Тоді йому через суд вдалося зобов’язати виконком зареєструвати його документи на цей конкурс. У результаті перевізник так і не був допущений до участі, оскільки програв справу в апеляції.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, ПП “АТП Поділля-Тур” зареєстровано у березні 2010 року. Засновниками є хмельничанка Інна Мартинюк і мешканець Чемеровеччини Андрій Хоркавий.

28 листопада з 22 конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Хмельницького відбулося 15. Лише по 7 конкурсах з перевізниками буде укладено договори, строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби. По 8 конкурсах договори укладуть на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов’язання і оновити транспортні засоби. Слід зазначити, що кожен об’єкт конкурсу вміщує не більше трьох маршрутів громадського транспорту нової транспортної мережі.

7 конкурсів з тих або інших причин не відбулися. Відтак, рішенням виконавчого комітету на 3 місяці буде призначено тимчасових перевізників і буде призначено повторні конкурси.

Як писав НГП, з 27 грудня у Хмельницькому вступила в дію нова транспортна мережа.

На цю тему читайте публікацію “Мінус 45 маршруток. Хмельницький за крок до введення нової транспортної мережі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.