У Хмельницькому суд зобов’язав забудовників сплатити півмільйона гривень пайових

У грудні минулого року два приватних малих підприємства, які виступили замовниками будівництва девятиповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями в обласному центрі, уклали із міською радою договір про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького.

На підставі цього правочину забудовники зобов’язались до прийняття об’єкта в експлуатацію сплатити до місцевого бюджету 545 тис. грн.

Однак, незважаючи на настання терміну виконання зобов’язань,  підприємства з обумовленої суми коштів пайової участі сплатили лише 10 тис. грн., а претензії органу місцевого самоврядування з вимогою виконати умови договору проігнорували.

«З метою захисту інтересів територіальної громади, Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про стягнення заборгованості», – повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено, відповідачів зобов’язано сплатити до місцевого бюджету 535 тис. грн. коштів пайової участі та 18 тис. грн. штрафних санкцій, нарахованих у зв’язку із невиконанням зобов’язань.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Хто це ? Чому так безглуздо написано ? Скочеляс ? К1перман? Рауш ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.