ПриватБанк пропонує подолянам нові унікальні умови кредитування

Після переходу у державну власність ПриватБанк залишається найбільшим системним банком України з найкращими показниками у багатьох напрямках. Це підтвердили експерти видання «Mind», які назвали ПриватБанк лідером з приросту кредитного портфеля.

Одним із головних показників цього приросту є кредити населенню.

Директор Південно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Браніцький у ході прес-конференції розповів про нові унікальні умови кредитування для подолян.

!!!DSC_6213

Зокрема, окрім відомого клієнтам банку сервісу «Оплата частинами» тепер став доступним і  готівковий кредит. Він має назву “Швидкий кредит”, адже оформити його можна усього за 15 хвилин без будь-яких документів та отримати кошти на картку банку при найнижчій відсотковій ставці на ринку – 2,9%.

«Це кредит готівкою на ті потреби, котрі не можливо оплатити в магазині» – уточнює Юрій Браніцький.

Тим, хто користується Приват24, в закладці «Швидкий кредит» можна самостійно та швидко його оформити. Більше того, за допомогою Приват24 банк надав можливість клієнтам  у будь-який момент перенести у розстрочку здійснений платіж із картки на суму більше 1 тисячі гривень.

Оформити “Швидкий кредит” можна також й у будь-якому відділенні банку.

Також на сьогодні ПриватБанк дає можливість при покупці білетів на сайті bilet.pb.com їхню вартість перенести у розстрочку впродовж 10 місяців. Ця послуга актуальна особливо для тих, хто подорожує сім’єю.

З 23 жовтня ПриватБанк понизив ставки за програмою «Житло в кредит», яка становить на сьогодні 19,9% за квадратні метри на вторинному ринку та 17,9% – у новобудовах.

Суми кредитів для первинного та вторинного ринків стартують від 100 тисяч гривень. Максимальна сума кредиту для житла у новобудові – 2 млн гривень, для вторинного ринку – 1 млн. гривень. Перший внесок – 25% вартості житла, термін – до 20 років.

Оформлення іпотеки відбувається лише на здане та введене в експлуатацію житло.

Змінились й відсоткові ставки на придбання автомобіля. Так, нове авто можна придбати під 18% річних, вживане – 23,9%.

До речі, придбати автомобіль можна як в автосалоні, так і на авторинку чи у знайомого.

Розстрочка оформляється за схемою фінансового лізингу з першим внеском – від 10%. Відсотки нараховуються на залишок заборгованості. Угода укладається на термін від 12 до 60 місяців. Комісія – 0%.

Розповідаючи про підтримку програми підприємництва «Країна Успішного Бізнесу», Юрій Браніцький наголосив, що на Хмельниччині профінансовано 527 бізнес-проектів на суму 85 млн. гривень.

!!!DSC_6227

Цьогоріч з’явилась нова програма кредитування «АгроКУБ», де діють особливі умови кредитування, завдяки яким сільгоспвиробники мають можливість придбати техніку, пальне, запчастини тощо. Так, в Хмельницькій області з початку року профінансовано 60 аграріїв на суму 15 млн. гривень.

Також, завдяки спеціальній кредитній лінії «Агросезон» наші сільгоспвиробники мають можливість придбати техніку, пальне, запчастини тощо. Сума фінансування – до 20 млн грн, а графік погашення адаптований до сільськогосподарського циклу. В допомогу бізнесу – і такі програми як “Лізинг” та “Кредитна лінія”.

До речі, підприємців-початківців перші півроку ПриватБанк обслуговує безкоштовно.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. 2.9% це в місяць. В рік майже 35% Це ДУЖЕ дорого. Знову держава хоче нагріти народ.

    • Для дешевих кредитів необхідно встановити дешеві депозити , це взаємоповязані операції . Ти покладеш свої заощадження під 2 % річних ? Ні , тому що висока інфляція .

  2. Банки це органи одурманювання людей аби будь-яким чином виманити у нас кошти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.