Хмельницького забудовника оштрафували майже на мільйон гривень за нелегалів

Керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області, за матеріалами інспекційного відвідування, накладено майже один мільйон гривень штрафу на будівельне підприємство у Хмельницькому за порушення вимог щодо укладення трудових договорів та оформлення трудових відносин з працівниками, повідомляє Хмельницька ОДА.

Так, в ході інспекційного відвідування посадовими особами Управління Держпраці спільно із ГУ ДФС у Хмельницькій області встановлено, що адміністрація підприємства впродовж листопада 2017 року використовує  працю 10 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, а саме –  не видавалися накази чи розпорядження про прийняття на роботу, не укладені трудові договори в письмовій формі, не подано повідомлення у органи фіскальної служби до початку роботи працівників. Натомість, роботодавцем, лише наступного дня відвідування були надані угоди про надання послуг, які носили ознаки прихованих трудових договорів, та зміст яких не давав Держпраці встановити, що правовідносини між їх сторонами носили не трудовий характер та додатково підтвердили факт порушення. Вказані факти зафіксовані актом та наданими поясненнями працівників, які виконували роботу без офіційного працевлаштування. На усунення виявленого порушення роботодавцю внесено припис, виконання якого буде проконтрольоване Управлінням.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, підприємству доведеться сплатити штраф на загальну суму 960 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Кожний забудовник (типу Скочеляса О.) таким чином косить бабло. Контролюючий орган може переконатись обсягом зарплати працюючих та сплачених до бюджету (ПФУ) податк1в. Якщо вс1 на м1н1малц1 це й ознакою покосу бабла. Я не правий ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.