У Хмельницькому перевіряють продовольчі магазини на дотримання правил торгівлі алкоголем

Управління торгівлі Хмельницької міської ради розпочало обстеження продовольчих магазинів, які розташовані біля загальноосвітніх навчальних закладів та спортивних шкіл міста, на предмет дотримання рішення 13-ї сесії міської ради від 22.03.17 № 29 «Про внесення змін в рішення 24-ї сесії міської ради від 08.04.2009 №54 із внесеними змінами».

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Нагадаємо, вказаним рішенням міської ради заборонено продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані менше, ніж 50 метрів від загальноосвітніх та спортивних шкіл.

З 21 до 24 листопада 2017 року було обстежено продовольчі магазини у мікрорайоні Виставка. У ході обстеження на власників двох продовольчих магазинів складено протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ст.156 КУпАП «Про порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Наразі триває обстеження магазинів у інших мікрорайонах міста Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Рішення є незаконним, оскільки надає перевагу одному суб’єкту господарювання над іншим. Той, що продає на відстані 70 м від школи вже має право продавати алкоголь. Порушення антимонопольного законодавства. Подавайте в суд і виграєте справу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.