“Спецкомунтранс” прикупить біотуалети у запорізької фірми, яка має збіги з іншим конкурентом

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» за результатами тендера 23 листопада уклало договір з ТОВ “ТД Профі” (Запоріжжя) на придбання десяти біотуалетів загальною вартістю 159,6 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Зазначається, що замовник спочатку обрав переможцем торгів іншу запорізьку фірму ТОВ “Техпромпроект ЛТД”, яка виявила бажання за 101,6 тис. грн поставити біотуалети. Однак у підсумку вона відмовилася, пояснивши, що “помилково запропонувала нанижчу ціну, а тому не має можливості поставити цей товар”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, переможець “ТД Профі” має спільний контактний телефон з іншим учасником тендера “Техпромпроект ЛТД”.

1

Також “ТД Профі” прописано за тією ж адресою, що й одна із співзасновниць “Техпромпроект ЛТД” (Запоріжжя, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 9, квартира 57).

2

Більше того засновниця і директор “ТД Профі” Оксана Іванова разом із співзасновницею “Техпромпроект ЛТД” Ольгою Бузулуцькою мають стосунок до ще одної запорізької “товки” “УТД Профі”, в якій Іванова є директором, а Бузулуцька – засновницею.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Ага, как раз к зиме в самый раз. Кто те стологмиты убирать будет?

  2. Добре, що висвітлити дане питання! Якраз це турбує мене зараз найбільше. Ну невже не можна журналістикою займатися професійно??? Брєд пишете…

    • А ЯКИЙ СЕНС ТОДІ В ТАКИХ ТЕНДЕРАХ-НЕ РОЗУМІЮ..ОДНІ І ТІ САМІ ЛЮДИ ТИПУ КОНКУРУЮТЬ МІЖ СОБОЮ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.