Хмельничанина покарали за антиукраїнські заклики в мережі “Вконтакте”

Дворічний випробувальний строк за розповсюдження у соціальній мережі “Вконтакте” матеріалів із закликами до захоплення державної влади та зміни меж території та державного кордону України отримав уродженець міста Ізяслав Хмельницької області, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Так, в період з 2014 по серпень 2017 року чоловік цікавився у мережі Інтернет інформацією, розміщеною на проросійських веб-ресурсах. Для пошуку однодумців він зареєструвався у соціальній мережі “Вконтакте”, яку використовував для спілкування та поширення своїх антиукраїнських і антидержавницьких поглядів.  Через цю ж мережу обвинувачений розповсюджував матеріали із закликами до насильницького повалення чинної влади і зміни меж території та державного кордону України.

За вчинені злочини суд призначив винному остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак на підставі статей 75, 77 Кримінального кодексу звільнив його від відбування покарання з випробовувальним терміном 2 роки без конфіскації майна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 25

 1. Ну і що, повертається “37-ий рік” (часи Сталінщини-Беріївщини) – “…діти повинні відповісти за батьків…”? Тоді було репресовано багато моїх родичів (не всі вижили, як і під час голодомору 33-го).
  Я давно вже пишу, що сучасні українські “активісти” нічим не відрізняються, як від російських більшовиків (якщо їх можна назвати російськими, адже предки переважної більшості “засновників” більщовистської партії, наприклад Леніна, були з території сучасної України), так і від німецьких нацистів-фашистів.
  А щодо сучасної влади в Україні, то усім більш-менш грамотним та розумним “українцям” відомо, що вона прийшла до влади антиконституційним шляхом (тобто – з порушенням основного закону України – Конституції України), по-суті узурпувавши владу в Україні.
  І хай хтось спробує залучити мене до відповідальності за ці мої слова, адже вони відповідають дійсності та чинному законодавству України.

  • Р.S.:
   Люди поміркуйте – Чому в Конституцію України після “майдану” сучасна влада так і внесла відповідні зміни: не вдалося / “чогось” не захотіли (щоб у них вже був конституційний захист)?

  • Абсолютно з вами погоджуюсь!

 2. не любиш Україну – вали на х е р, а гадиш тут – сиди.

  • Я думаю, що скоро підеш ти:

   або в Скарженці,

   або в тюрму (я впевнений, що є за тобою кримінал, і твої ж кукловоди це використають, так завжди було в історії),

   або (коли Україна усіх об’єднає) … на Колиму.

 3. распутнзе ти не варнякай бо на колиму підуть такі сєпари як ти. ти ж тут гадиш на Украну, по тобі плаче зона, хамло проросійське. Агітація за ворога це в тебе в крові сексот совковий.

 4. Бовдуре онанімний, усім (хто це прочитає) зрорзуміло, що оскаженілим хамлом якраз є ти.

  • ти просто дундук і шпигун расіянський. Ти тут постійно гадиш на нашу батьківщину і тільки все для тебе погано в нашому місті. Може ти засланий і готуєш нам прихід окупантів? Тебе потрібно здати, а тут забанити. Адміністрація сайту зверніть увагу на особу дописувача під ніком В.В.Путенко – це ВОРОГ України.

   • Насправді справжній ворог Украіни ти (це добре видно по наслідкам діяльності тебе та таких як ти) і до того ж печерний ідіот. Це саме твої предки (може некровні, а можливо і кровні, адже хтось тебе ж так виховав) “направляли” людей під репресії у “37-му році”.
    Ти небезпечна для суспільства людина (якщо тебе взагалі можна називати людиною) і тебе необхідно примусово лікувати.

    • ти і такі як ти гнобили мій народ століттями, запроданець. тебе треба вигнати. Перестань гадити на сайті мурло мокшанське. Щоб тебе Бог покарав невдячна тварина

 5. В.В.Путенко має нік, який говорить про нього, що він прихильник Путіна і його політики. Нагадую, він пропагує тут руській мір, який приніс нам війну. В.В.Путенко – це війна проти України. він ворог всіх нас

 6. Такі агітатори проти України в минулому почали голодомор нашого народу. Ганьба В.В.Путенко. Він проплачений кремлівський троль, його теж треба засудити.

 7. В.В.Путенко постійно сидить на наших сайтах, тобто це і є його робота, а пише проти українців – він проплачений кремлівський писака.

  • ПРОСЛІДКОВУЮ КОМЕНТАРІ ПУТЕНКА….ВІН- ДРУГ АЛЬОНИ БЕРЕЗИ… ЗАНАДТО ЗАХИЩАЄ ЇЇ…АЛЕ В ІНШИХ ЙОГО КОМЕНТАРЯХ Є ДОЛЯ ПРАВДИ…І ПИШЕ ВІН НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ А ПРОТИ ТАК ЗВАНИХ НАШИХ ПОЛІТИКІВ…

 8. Путенко, даже не представляете как ошибаетесь…

 9. путенко справді сепар

  • Я задоволений, що так “роздражнив” містечкових нацистськів ідіотів
   (вони розкрили свої невігластво, печерний світогляд та бидлуватість). Саме для цього я і нік такий узяв.

 10. А сайт то СБУ шний… так що чекайте в гості… СЛАВА УКРАЇНІ…..

 11. витравити жидву як мишей з комори

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.