Хмельницький у п’ятірці міст України з розвитку транспортної інфраструктури

Громадський транспорт і стан доріг викликає чимало нарікань з боку українців. При цьому найбільше транспортних проблем виявилося в Ужгороді. Київ при цьому українці оцінили нарівні з Хмельницьким і Львовом, свідчать дані опитування, проведеного OLX, повідомляє «Сьогодні».

Респонденти оцінювали зручність громадського транспорту, стан доріг і наявність парковок за шкалою від 1 до 7 балів. Більшість городян не в захваті від стану доріг та організованих перевезень.

Найбільшим розвиненим з точки зору транспортної інфраструктури містом виявилася Вінниця, знаменита своїми швейцарськими трамваями. Лідер набрав 4,6 бала з 7, трохи відстав Луцьк з оцінкою 4,5 бала. Третє місце поділили Харків і Рівне – по 4,3 бала. Більшість обласних центрів країни отримали близько 3,8-4 бали, внизу рейтингу виявився Ужгород з критичними 3,2 бала. Трохи випереджають Чернівці з 3,4 бала.

Примітно, що індустріальні гіганти країни щодо ситуації з транспортом не особливо відрізняються від порівняно невеликих західноукраїнських міст. Мільйонник Дніпро отримав такі ж 3,8 бала, як і Івано-Франківськ з населенням в 230 тисяч.

Києву також не вдалося показати досить хороший результат в транспортній сфері. Столиця показала посередні 4,1 бала. Проте, з урахуванням загальної критичної оцінки міст України та завантаженості Києва, результат столиці підтягла розвинена система громадського транспорту і наявність паркінгів.

Серед найчастіших зауважень до міської транспортної інфраструктури в кожному місті – дефіцит парковок, незручні маршрути громадського транспорту і стан доріг.

Вінниця, яка стала лідером по зручності транспорту, однією з перших в країні провела комплексне дослідження пасажиропотоків, після чого змінила режим роботи транспорту відповідним чином. Аналогічний проект за підтримки Світового банку зараз іде в Києві.

У Києві найчастіше скаржаться на перевантаження доріг транспортом і дефіцит місць для паркування. Дніпровці звертають особливу увагу на розбиті дороги і відсутність додаткових маршрутів. У Харкові приводом для критики стали трамвайні колії і старі деренчливі трамваї. Львів’яни обурюються, що багато маршруток закінчують роботу занадто рано.

У той же час жителі міста Лева задоволені гарним сполученням з центром, а одесити раді зручним транспортним розв’язкам. Харків’яни відзначили комфорт маршрутів і розташування зупинок. Вінничани ж не втрачали можливості похвалитися своїми трамваями, в яких, до речі, є Wi-Fi.

11.16_transport_rus

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. за Симчишина місто йде вперед і стає кращим кожен день

  2. Жополизи; вул. Под1льська вбита повн1стю, можете пройти чи про1хатись та переконатись.

    • Сам ти вбитий. її не робили десятки років, а цього року почали нормально ремонтувати і вже зробили ділянку від Свободи до Грушевського.
      якби так робили дороги як цього року за минулі роки, то тут би був Берлін

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.