Колісніченко пішла на підвищення – із “Поділля-Центр” до директора департаменту Суспільного

Про це повідомляє “Детектор медіа”.

«Щоб іти вперед, треба бути готовою до змін, готовою вийти із зони комфорту. Але ці зміни мають бути прозорими і зрозумілими», – сказала про нову посаду Колісніченко.

Фото з архіву Хмельницької філії

Фото з архіву Хмельницької філії

Обов’язки директора департаменту, як і раніше, включатимуть аналітичний і реформаційний напрями, а саме: взаємодію між центральною дирекцією та філіями; інформування щодо реалізації стратегій розвитку та їх роз’яснення; координацію реформування у філіях у всіх напрямах.

Раніше Тетяна Колісніченко обіймала посаду виконавчого директора Хмельницької філії НСТУ «Поділля-центр». Окрім цього, вона має досвіт роботи у ЗМІ, працювала кореспондентом, завідуючою відділом у хмельницькій комунальній газеті «Проскурів», а також кореспондентом, заступником редактора обласної газети «Подільський кур’єр».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 34

 1. Спить Борис чи “Боря” і бачить у ві сні як до нього/неї прийшло визнання , пішов/ла на підвищення по профс лінії , всі про нього/неї говорять , заздрять , нарешті всім покажу де раки зимують гм …….ДЗЗЗ будильник прокидається , чухає себе в голову чи ін, бліііііін, знов чухати на тролі в цю редакці /студію . Приволікся на цю ненависну роботу і черговий раз , зі злості і відчаю , вирішив написати гадость

 2. Понятное дело,что пихают Лямзину! А где она и когда руководила?Аферисты одни!

 3. Юру в деректори!!! Француза

 4. З гіркотою прочитав коментарі. Ятрять серце невгамовна озлобленість та люта ненависть людей, окремих хмельничан, до себе подібних. Як можна дозволити собі обзивати когось непристойними словами. Якщо і є підстава сказати про певні негативні вчинки тієї чи іншої особи, то конкретно назвіть їх. Всерівно підписуєтесь анонімним іменем і обрана вами жертва не не знатиме хто це написав. До того ж, як низько в суспільстві опускається той, хто втручається в особисте життя, вважаючи чи не найвищим злочином ті чи інші факти особистого життя. А ми так хочемо незалежної України. Вона можлива лише при щирій взаємоповазі її громадян один до одного. Лише при такій умові можна всенародно виступати і добиватися позитивних зрушень в боротьбі проти брехні, обману, бандитизму, зрадництва верхів в ставлені до обездоленого люду, за рахунок якого живуть у розкошах, чого немає в жодній цивілізованій країні. Саме це і викликає озлобленість у наших людей, але виливати її на собі подібних та ще й в непристойній формі має бути соромно для авторів висловлених коментарів, бо українцям такі дії не до властиві, а перед Богом -це великий гріх.

 5. Кто ж это так защищает Таню?обращаясь к морали. Какой? Сталкивать лбами людей в ефире? Брать за сюжеты ? Договариваться и лобировать свои интересы? Пихать своих всех на должности? Пренебрегать коллективом? И еще больше можно написать про Колисниченко! Не хочется тратить время! Бог действительно все видит! Бумеранг еще существует! Она самая непорядочная среди всех,кто был и кто еще будет!

 6. А хто такий француз?

 7. Слава Богу здихались. А чож ніхто її не любить? А Мішаня Золотарьов, бігав, надіявся, що причтроїть. Літачка купив, бідний, гроші потратив, ай- яй. Не долизав ніжки, чи ще там щось. Кажуть з горя запив, дружину ми, дружину покинув з дитиною.

  • Ну і що з того, що здихалися? Телебачення то ця тітка розвалила. Чи вас залишили?

 8. Тож він не тільки за нею бігав ваш Золотарьов. Валю, пишіть без помилок! Він взагалі за кожною спідницею бігає. А дружина його красуня, молоденька, тендітна. Як позбудеться того бабія, то не багато втратить.

 9. Толку з неї… На телебаченні кривлялася, ручками попід мордою водила, те ж саме робить і в Києві. А колектив угробила. Шкода. Дуже шкода(.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.