Агрохолдинг Герег заходить у чемеровецьке “Оболонь Агро”

Антимонопольний комітет України надав дозвіл городоцькому ТОВ «Агрохолдинг 2012» на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Оболонь Агро» (Чемерівці), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищих органах управління товариства.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як відомо, ТОВ «Оболонь Агро» займається на Хмельниччині вирощуванням і заготівлею ячменю та тваринництвом.  Власником 99,99% компанії виступає ПрАТ «Оболонь», бенефіціаром якого є його президент Олександр Слободян. Згідно з інформацією на сайті «Оболоні», це єдина аграрна «дочка» пивного підприємства.

ТОВ «Агрохолдинг 2012» створено у вересні 2015 року. Його бенефіціарами через венчурний фонд «Оферент» є Галина і Олександр Гереги, співвласники мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр-К» і «Нова лінія».

Холдингу належать також розташовані в Хмельницькій області СТОВ «Промінь», ТОВ «Зелена миля», ТОВ «Аграрна інвестиційна компанія ‒ Чемерівці» й «Аграрна інвестиційна компанія ‒ Ярмолинці».

Крім цього, наприкінці жовтня «Агрохолдинг 2012» повідомив про намір придбати 62,06% акцій Закупнянського хлібоприймального підприємства (Хмельницька область).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Не хило развернулись…

  2. АМК очолює колишній однопартієць Герег Олуйко.

  3. На чергових виборах покриє дах пофарбує паркан… і знову як стадо баранів, підуть і проголосують за самого розумнішого і конкретного чоловіка в області герегу злодія

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.